civic v swap 3.8l

Serce samochodu niedomaga ?
jarok177
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: pn 09 sty 2017, 22:32:46

civic v swap 3.8l

#1

Post autor: jarok177 »

Witam. Jestem nowy na forum :) przygodę z jajkiem zaczęła sie już dawno...pierw od wywalenia gaźnika i wstawienia przepustnicy od opla 2.0 z kolektorem własnej roboty po modyfikację układu zapłonowego ..na dzień dzisiejszy honde czeka swap motoru z pontiac trans sport 3.8 jednak nie jestem przekonany co do skrzyni automatycznej czy jest jakaś szansa na zastąpienie jej inna manualna ? Szukałem podobnej ale glowa mi sie już urywa od szukania
Ostatnio zmieniony pn 09 sty 2017, 22:51:33 przez jarok177, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

Re: civic v swap 3.8l

#2

Post autor: Grzesieek »

Witam! Co takiego?! Chce to zobaczyć... i poznać powody. Poka zdjęcia kombinacji z przepustnicą z Opla.
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2683
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

Re: civic v swap 3.8l

#3

Post autor: Laskosz »

Też jestem ciekawy jak to wszystko wygląda, bo zalatuje jakimś barbarzyństwem :P Zrób może temat samochodu w odpowiednim miejscu.
Co do Twojego pytania, to raczej tutaj będzie ciężko o odpowiedź.
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
jarok177
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: pn 09 sty 2017, 22:32:46

Re: civic v swap 3.8l

#4

Post autor: jarok177 »

Powodem wrzucenia przepustnicy od opla było to ze gaźnik niestety uległ uszkodzeniu ...odradzam wlewania trefnej benzyny powodem tego zjedzone wszystkie uszczelki w układzie paliwowym.... pod ręką była przepustnica ..oczywiscie auto zagazowane, powiem ze fajnie sie to zbierało ..juz nie mówi o przeróbce dolotu hehehe miałem na placu pontiaca po kolizji i tak wpadłem na pomysł swap xD tylko ze problem z ta skrzynia ..no nic myślałem ze ktoś pomoże mi z tym wyborem . fotki wrzucę jak z trasy wrócę
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

Re: civic v swap 3.8l

#5

Post autor: Grzesieek »

Trzeba speców od Pontiaca/Chevroleta zapytać.
ODPOWIEDZ