Sypnięta skrzynia:/

Serce samochodu niedomaga ?
Zientas
Potrójny As
Posty: 372
Rejestracja: czw 20 paź 2011, 14:02:05
Lokalizacja: Żory

Sypnięta skrzynia:/

#1

Post autor: Zientas »

Witam pare dni temu sprzedałem moja hanke młodziakom. Dzien po zakupie piszą mi ze skrzyna ciezko chodzi a wstecznego niema wogole. zajechałem wczoraj to sprawdzic bo wsteczny trzeba wyczuc ale biegi faktycznie chodza jak w Ursusie a wstecznego niema. Mi 4 lata wchodziłu jak w masełko. Wiem ze to oni cos odjeb.ali musieli zapewne zdrową redukcje na hama zrobic jak to łepki. Pytanie co może byc że skrzynia ciezko chodzi? niezostało nic chyba jak rozbierac skrzynie.
szatri
Forumowy As
Posty: 158
Rejestracja: czw 01 mar 2012, 22:36:46
Lokalizacja: Zamość

#2

Post autor: szatri »

Stawiam ze na chama próbowali wrzucić wsteczny gdy auto poruszało się do przodu, w wyniku czego uszkodzony tryb od wstecznego,

dawałeś jakąś gwarancję na skrzynie, czy to znajome młodziaki kupili że się przejmujesz tą skrzynią

Ps pewnie się znudziło palenie gumy z wstecznego wiec chcieli spróbować z pierwszego biegu.
Zientas
Potrójny As
Posty: 372
Rejestracja: czw 20 paź 2011, 14:02:05
Lokalizacja: Żory

#3

Post autor: Zientas »

poszło w znajome rece gwarancji niedawałem ale zapewne wlasnie tak było. Cala skrzynia chodzi ciezko. ale to młodziaki po 19 lat ...
szatri
Forumowy As
Posty: 158
Rejestracja: czw 01 mar 2012, 22:36:46
Lokalizacja: Zamość

#4

Post autor: szatri »

Zientas, i jak tam, co było walnięte?
Kalix495
Podwójny As
Posty: 238
Rejestracja: śr 27 lut 2013, 19:52:06
Lokalizacja: Elbląg

#5

Post autor: Kalix495 »

Lipa że znajomi bo tak obcy by kupił to bys olał temat bo to z ich winy ,a tak to głupia sytuacja;D Ale z 2 strony czemu masz płacić za ich głupote :D
ODPOWIEDZ