poorboy's - black hole, wosk natty's

Czyli jak zadbać o piękny wygląd
Awatar użytkownika
Mowad
Forumowy As
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 paź 2009, 17:37:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

poorboy's - black hole, wosk natty's

#1

Post autor: Mowad »

Jak ktos ma czarny samochod to moge z calego serca polecic plyn o nazwie black hole firmy poorboy's. Oczywiscie na glebokie rysy (do podkladu) nic nie da, ale efekt po nalozeniu jest mega.
W skrocie plan dzialania:
- trzeba umyc auto czymkolwiek byle syfu na lakierze nie bylo
- po wyschnieciu samochodu nakladamy partiami ten srodek cienka warstwa
- po wyschnieciu nalozonej warstwy scieramy miekka scierka z mikrofibry
- gotowe :)
- wypadalo by jeszcze zabezpieczyc czyms osiagniety efekt, ja mam wosk natty's - musze przyznac ze daje rade, woda z deszczu po tym zabezpieczeniu przez dlugi czas kropelkuje, a po umyciu wraca efekt tej glebi czarnego koloru.
Moze do najtanszych ten srodek nie nalezy, ale butelka starczy na baaaardzo dlugo (ja mam ja drugi rok i do polowy nie zyuzylem).

Ponizej foty oryginalnego lakieru z 95r po tym jak pierwszy raz to uzylem w 2010r:


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob 03 wrz 2011, 22:07:21 przez Mowad, łącznie zmieniany 1 raz.
Infi
Pełnoprawny User
Posty: 56
Rejestracja: czw 02 gru 2010, 16:18:56
Lokalizacja: PL

#2

Post autor: Infi »

hmmm jako ze mam dosc pokazna kolekcje chemii i mam tez black hola to moje odczucia sa inne, nie zrobil na mnie wrazenia ot takie mazidlo ktore ani nie przyciemnilo lakieru ani nie zrobilo jakiegos mega polysku, tak wiec w moim przypadku kasa wyrzucona w bloto, tyle ze moj lakier jest prawie zawsze w stanie bdb+ wszelkie ryski itp skazy zawsze sa likwidowane po myciu.

o wiele lepsze odczucia mam po uzyciu meguiars ultimate quick wax.... a to tez srodek sredniej jakosci:)

Ale moze osoby z troche mniej zadbanym lakierem moga byc zadowolone z efekow u mnie ich nie bylo.
DOMOKUNY 9cm, 32, 65, pokrowce torby itp - gg 755694
Awatar użytkownika
Mowad
Forumowy As
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 paź 2009, 17:37:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#3

Post autor: Mowad »

fakt ze moj lakier byl mocno zaniedbany wczesniej i moze dlatego efekt jakis to odnioslo, z meguiars'em nie mialem wogole stycznosci wiec trudno mi porownac, jedyne czym wczesniej sie bawilem to pasta tempo :) i jakis turtle wax wiec specjalista ze mnie zaden. To co mi sie podoba w tym specyfiku ze po tym pierwszym uzyciu efekt sie dlugo utrzymuje i lakier nie zmatowial juz do stanu z przed uzycia.

tu jeszcze jedno foto znalazlem obrazujace efekt lustra ;)
Obrazek
Infi
Pełnoprawny User
Posty: 56
Rejestracja: czw 02 gru 2010, 16:18:56
Lokalizacja: PL

#4

Post autor: Infi »

jak doprowadzisz juz lakier do igly tzn zrobisz mu konkret polerke to polec sobie taka seria :

3M pasta scierna fineese it -> glinka ->
Meguiar's Deep Crystal Polish Step 2 +
Meguiar's Gold Class Wax

i masz efekt pociemnienia (wzbogacenia barwy lakieru)

fabrycznie mam kolor nh503p czyli czarna perla ktora jak kazdy wie czarna to nie jest... ale da sie dzieki tej chemii wydobyc z niej sliczny czarny gleboki odcien.

Tu filmik z moim civickiem jeszcze na STARYM lakierze!! a efekt jest naprawde swietny!

polecam ogladac w full hd.
DOMOKUNY 9cm, 32, 65, pokrowce torby itp - gg 755694
Awatar użytkownika
Mowad
Forumowy As
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 paź 2009, 17:37:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#5

Post autor: Mowad »

ponizej efekt samego woskowania tym woskiem natty's, lakier byl mega zaniedbany (chociaz poczatkowo myslalem ze potrzeba naprawde solidnej polerki).

Obrazek
Marleyo

#6

Post autor: Marleyo »

WOW różnica porażająca :szczena:
RastaMan81

#7

Post autor: RastaMan81 »

fakt różnica jest ale pierwsze zdjęcie było w słońcu a drugie jest w cieniu prawie choć nie neguje działania.
Awatar użytkownika
Mowad
Forumowy As
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 paź 2009, 17:37:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#8

Post autor: Mowad »

Slonce mi ucieklo zanim skonczylem :D
Awatar użytkownika
SiVy
Obeznany
Posty: 111
Rejestracja: ndz 01 mar 2009, 22:33:45
Lokalizacja: Wielgie/Włocławek
Kontakt:

#9

Post autor: SiVy »

PB black hole jest mega ale pamietajćie ze to chwilówka. stosując BH a potem nakładajac wosk wiele nie osiągniemy bo BH z mniejszy moc wosku ale zrobi fajny efekt.

Uzywałem natty's blue - moje zdanie bardzo dobrze działa i wyglada. Są lepsze i gorsze ale natty's jest spoko
Części Honda OEM, markowe zamienniki. Zapraszam
siwy_0407
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: wt 07 gru 2010, 22:58:24
Lokalizacja: Rzeszów

#10

Post autor: siwy_0407 »

niesamowity efekt !
ODPOWIEDZ