Blaknący błotnik

Czyli jak zadbać o piękny wygląd
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2807
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

Blaknący błotnik

#1

Post autor: K23 »

Witam,

Może to i nie detailing w sumie, w razie czego moderatorzy przenieście. ;)

Troszkę czytałem o tych kosmetykach, ale zawsze i tak najlepsze są sprawdzone sposoby.
Moje czerwone EG4 ma problem z przednim lewym błotnikiem. Blaknie i już. Po umyciu działam sobie czymś takim jak "auto politura" od SONAX'a. Kiedyś mi to polecono do ożywienia koloru na szybko i spodobało mi się działanie tego specyfiku, jednak ładnie jest przez chwilę, a po 2 deszczach, błotnik znowu blaknie.

Pytanko jak ten ładny stan zachować na dłużej? Jakiś wosk? Czy po prostu ten SONAX jest do bani i zamówić coś od Meguiar's a nie wymyślać?

Jeśli ktoś ma tylko sobie ulżyć, a nie pomóc, to już dziękuję z góry, nie musisz się produkować. ;)
rychulja

#2

Post autor: rychulja »

nie używałem Sonaxa ale mam taki sam problem w swoim eg kolor czerwony to używam zwykłego mleczka plastmal i pomaga ;) pozdrawiam
malykciuk
Forumowy As
Posty: 167
Rejestracja: sob 10 lip 2010, 15:54:51
Lokalizacja: łódzkie

#3

Post autor: malykciuk »

ale jest matowy czy gładki?

ciekawe, mi też lewy zróżowiał:)
zeby efekt był na dłużej trzeba by to jeszcze zabezpieczyc woskiem wtedy nie będzie spływało z deszczem ;)
osobiście wydaje mi się że nie wiele da się z tym zrobić, po prostu trzeba to zaakceptować :)
CYkada
Nałogowiec
Posty: 820
Rejestracja: sob 22 maja 2010, 22:53:50
Lokalizacja: poznan

#4

Post autor: CYkada »

mozna spróbować zrobić polerkę, jelsi nie ma hardkoru powinno sie udać, wszystko zalezy jak to wygląda
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2807
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#5

Post autor: K23 »

malykciuk pisze:ale jest matowy czy gładki?
No u mnie nie jest jakiś totalnie matowy, ale staje się wyraźnie mniej gładki w dotyku niż reszta elementów.
malykciuk
Forumowy As
Posty: 167
Rejestracja: sob 10 lip 2010, 15:54:51
Lokalizacja: łódzkie

#6

Post autor: malykciuk »

u mnie jest normalny gładki tyle że blady. taki urok czerwonego:/
wydaje mi się że smarować go trzeba mazidłami a potem dobrze zawoskować zeby nie spływało i tyle
malowanie błotnika to ze 200 więc w polerke nie ma sensu się bawić
a rekreacyjnie obczaj ten temat, tylko nie spadnij z krzesła... ;)


http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... =mazda+mx3
ODPOWIEDZ