majkel

Robiłeś z kimś interesy ? Jesteś zadowolony z przebiegu transakcji ? A może miałes do czynienia z naciagaczem ? Podziel sie opinią.
Awatar użytkownika
Electrolit
Podwójny As
Posty: 261
Rejestracja: wt 13 sie 2013, 17:37:53
Lokalizacja: łódzkie

majkel

#1

Post autor: Electrolit »

1. kontakt nawiązany za pomocą forum civic5g.pl
2. zestaw MPFI
3. negatywna
4. Kupowałem od tego użytkownika zestaw do zrobienia MPFI.
Doszło, ale było sporo braków...
Zaczęło się dosyłanie czegoś.
Kolektor ssący bo dostałem bez osprzętu, po czym dostałem listwę z wtryskami i przepustnicę za którą dopłaciłem, ale nie było regulatora ciśnienia paliwa, silnika krokowego, podkładek pod listwę wtryskową, wężyków i czujnika... czyli i tak miałem niekompletny..
Obecnie brak kontaktu.
Zdecydowałem się więc na zakup gdzie indziej kompletnego ssaka z osprzętem.
majkel
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: pt 14 paź 2011, 18:09:28
Lokalizacja: tarnowe

odp

#2

Post autor: majkel »

Hahahahahsha niepolecam interesów z tym gościem dostawał te części jakie chciał a to że niezna się na podzespilach jakie są w silniku to niemoja wina pokaż całą rozmowr a nie jakieś głupoty jakie wymysies masakra był z nim a teraz pisał że zmmowu mu czegoś brakuje skończony gość jak on chciał żebym mu nawet szybki wysyłał gdzie na zimie kupi część żesrubami mało tego dostał swą na d15b7 za 450 zł mało tego dostał jeszcze plastik i lampy z kierunkami do tego dost teraz negatywna wystawia Hahahahahsha krótko mówiąc pokaż całą rozmowę niech zobacza ludzie jaki z ciebie pełnoprawnym user Hahahahahsha amator i więcej nierob swadą jak chcesz mieć go za darmo i taki mały przykład gość pisze że cchce kolektor ssacy dostał go a za chwilę wiadomość że jeszcze niemal przepustce przy kolektor Hahahahahsha a chciał kolektor tylko k,,,,,, tragedia
Awatar użytkownika
Electrolit
Podwójny As
Posty: 261
Rejestracja: wt 13 sie 2013, 17:37:53
Lokalizacja: łódzkie

#3

Post autor: Electrolit »

Pisałem że szukam kompletnego MPFI, więc licząc że pisząc kolektor ssący będzie uzbrojony, a nie że mam do niego jeszcze dokupować.
450 zł to było za te pierwsze rzeczy, potem dopłaciłem 220 zł za przepsutnice, listwe z wtryskami, lampy z kierunkowskazami i ten plasticzek za kierownicą (który i tak się nie przydał, ale ważne że był).
Po składaniu okazało się że przy kolektorze brakuje jeszcze regulatora ciśnienia paliwa, silnika krokowego, czujnika powietrza, podkładek pod listwę wtryskową i śrub (ale to sobie dorobiłem akurat).
Tak więc jestem zły, że nie dostałem wszystkiego i nie mogłem złożyć tego od razu tylko musiałem jeszcze dokupować elementy...
majkel
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: pt 14 paź 2011, 18:09:28
Lokalizacja: tarnowe

#4

Post autor: majkel »

to jak ty chciales te wszystkie zerzy za 450 zl to mogles isc do media marktu tam sa okazje cenowe takie komplety chodza smialo po 1000 zl wiec mogles kupic honde nowa za takie pieniadze
Awatar użytkownika
Walnuts.inc
Nałogowiec
Posty: 896
Rejestracja: pn 28 mar 2011, 09:31:31
Lokalizacja: Opolskie

#5

Post autor: Walnuts.inc »

Za 1000 to kolega kupiłby sobie zajechany swap 1.6 a nie zdekompletowany kolektor ssący...
Cry "Havoc!" and let slip the dogs of war.
RychuBMX
Nałogowiec
Posty: 643
Rejestracja: pt 18 lis 2011, 22:06:55
Lokalizacja: Łódź

#6

Post autor: RychuBMX »

Jak się dobrze poszuka to peelny swap na mpfi z d15b7 za 600-800 zeta się wyrwie, ja np dalem 600 i nawet bak z pompa był w kpl. Oczywiscie brałem od konkretnego goscia,forumowicza,naprawde porzadny zestaw jak i sprzedawca...
U Was widzę większość składa się do złego dogadania- co chce,za ile itp...
ODPOWIEDZ