Lukasinho444

Robiłeś z kimś interesy ? Jesteś zadowolony z przebiegu transakcji ? A może miałes do czynienia z naciagaczem ? Podziel sie opinią.
Emila
Podwójny As
Posty: 289
Rejestracja: czw 10 mar 2011, 13:58:14
Lokalizacja: Lubień Kujawski

Lukasinho444

#1

Post autor: Emila »

uwaga!! oszust, klamca i zlodziej!!!!!
pol roku temu wyslalam mu 2 tablice i zbiorniczek wyrownawczy do Grecji, przesylka kosztowala 70zl. mial zaraz oddac. lacznie tablice po 50zl+70zlprzesylka do tej pory nie moge doprosic sie o pieniadze!! ciagle mnie zbywa a dzis dostalam wiadomosc tresci"jebie mnie to ze nie potrafisz wbic sobie do łba że...takze pozdrawiam i trzymaj sie cieplutko :)" po tym jak napisalam mu ze kasa miala byc na 10go i ze jak jej nie dostane do dzis to porozmawiamy inaczej!
kiedy powiedzialam mu ze opisze to na forum to powiedzial ze powie wszystkim ze bylismy ze soba i w taki sposob chce sie na nim odegrac i ze kazdy uwierzy jemu a nie mi...
zlot nie dlugo i ja odzyskam swoje pieniadze, chocby sila, nie jestem matka teresa zeby robic obcemu czlowiekow,(ktorego raz w zyciu widzialam na oczy na zlocie 2gim c5g i c6g)i a raczej frajerowi takie prezenty. tak to jest jak sie ma zaufanie do ludzi z forum....
takze uwazajcie na niego bo jak widzicie opisana sytuacje powyzej zeruje tylko na ludzkiej naiwnosci...
ODPOWIEDZ