697403939 - nr tel goscia z allegro NEGATYW!

Robiłeś z kimś interesy ? Jesteś zadowolony z przebiegu transakcji ? A może miałes do czynienia z naciagaczem ? Podziel sie opinią.
Awatar użytkownika
SCKAPE
Nałogowiec
Posty: 974
Rejestracja: sob 23 lip 2011, 16:44:28
Lokalizacja: Stockport

697403939 - nr tel goscia z allegro NEGATYW!

#1

Post autor: SCKAPE »

NEGATYW!! - NIEUCZCIWY SPRZEDAWCA
nie mam innych namiarow niz nr telefonu ktory jest : 697403939 - gosciu wystawia rzeczy na allegro..

Wystawiony był gaznik od d14a1 - na zdjjeciach wygladal naprawde przyzwoicie, gdy zadzwonilem i zapytalem mial byc 100% sprawny mial miec uszczelke od kolektora w dobrym stanie i mial miec tez puszka tą ze sciany grodziowej - ta ktora rozdziela podcisnienia...
dostalem: gaznik coprawda od d14a1 ale nie ten ktory widzialem na zdjeciu tylko jakąś zajechana padake, do tego nie ma puszki od podcisnien, uszczelki zadnej nie dostalem i na koniec zeby bylo ciekawie kolektor jest uszkodzony ze juz nie wspomne ze wszystko jest katastroficznie skorodowane...
zaplacilem 300zł za przesyłke za pobraniem...
Awatar użytkownika
SCKAPE
Nałogowiec
Posty: 974
Rejestracja: sob 23 lip 2011, 16:44:28
Lokalizacja: Stockport

#2

Post autor: SCKAPE »

dodam jeszcze ze dzis jak milo i bezproblemowo chcialem poprostu zwrucic towar to gosc okazał sie hamem i prostakiem, o zwrocie nie ma mowy ect. ewidentne oszustwo! a tu jeszcze adres i dane jego zlomowiska - ku przestrodze innych:

"Imet" Grzegorz Igliński
Lokalizacja:
Ogrodników 5 a
84-240 Reda
województwo pomorskie
tel: 697403939
waldii

#3

Post autor: waldii »

SCKAPE pisze:dodam jeszcze ze dzis jak milo i bezproblemowo chcialem poprostu zwrucic towar to gosc okazał sie hamem i prostakiem, o zwrocie nie ma mowy ect. ewidentne oszustwo! a tu jeszcze adres i dane jego zlomowiska - ku przestrodze innych:

"Imet" Grzegorz Igliński
Lokalizacja:
Ogrodników 5 a
84-240 Reda
województwo pomorskie
tel: 697403939
witam miałem niedawno podobny problem z tym guścieM przy zakupie głowicy ,przysłał nie od tego modelu auta,teraz nawet nie chce zwrotu zrobic,ABY TAKICH LUDZI BYŁO BY NAJMNIEJ W TYM NASZYM KRAJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cichacz
Forumowy As
Posty: 170
Rejestracja: czw 01 gru 2011, 19:39:22
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

oszust

#4

Post autor: Cichacz »

chłopaki odezwijcie się na priv, jestem z 3miasta i zalatwimy tego delikwenta
dzinks16
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: sob 03 sie 2013, 12:17:35
Lokalizacja: Zgierz

#5

Post autor: dzinks16 »

Ja też się na niego naciąłem, wysłał uszkodzone części i brak zwrotu. Podałem do skarbówki, teraz go trzepią.. Proponuje jakiś pozew zbiorowy zrobić czy coś.. Byłem na policji ale nie wszczeli śledztwa, niby gościa spisali i tyle. Jakieś pomysły? Gotów jestem isc do sądu..
Awatar użytkownika
SCKAPE
Nałogowiec
Posty: 974
Rejestracja: sob 23 lip 2011, 16:44:28
Lokalizacja: Stockport

#6

Post autor: SCKAPE »

Ja niestety siedze w angli i nie bede specjalnie tam leciał, marnowal swojego czasu zeby narobic mu kolo dupy, poprostu za daleko mieszkam... dzwonilem coprawda na policje w jego rejonie ale przez telefon moglem gowno zrobic wiec dalem sobie siana.... Ale jeśli ktoś coś wymyśli moje napisać oficjalny list podpisac sie pod nim i wysłać - tyle co moge..
Ślimak
Pełnoprawny User
Posty: 86
Rejestracja: sob 01 paź 2011, 14:15:04
Lokalizacja: Sanok

#7

Post autor: Ślimak »

Tu jest strona gdzie można wystawić opinie o tym "panu"

http://dobrymechanik.net/mechanicy/reda ... inski.html
ODPOWIEDZ