Dystanse czy nowe felgi?

wygląd zewnętrzny, tuning wizualny itd
EvilGucio
Berbeć
Posty: 27
Rejestracja: sob 08 cze 2013, 21:24:08
Lokalizacja: SRC / Racibórz

Dystanse czy nowe felgi?

#1

Post autor: EvilGucio »

Witam! Od jakiegoś czasu stoję przed dylematem czy jest sens bawić się w dystanse i wymianę szpilek czy lepiej zainwestować w nową szerszą felgę lub z płytszym osadzeniem. Obecnie jeżdżę na felgach 6J o osadzeniu ET38 na oponach 195/45/R15 nie dawno zamontowałem gwintowane zawieszenie i po obniżeniu koło mocno schowało mi się w nadkolu, wygląda to beznadziejnie, z tyłu mam spokojnie z 2 - 3 CM miejsca do nadkola, z przodu będzie około 1,5 CM. Jeżeli chodzi o zakup felg to po sprzedaży moich i dołożeniu około 400zł mógłbym kupić nową felgę jednak te modele które mnie interesują również mają osadzenie ET 38 i są o 0,5" szersze więc nie wiem czy cokolwiek to zmieni? Głównie rozchodzi się o to, czy opłaca mi się inwestować i bawić z dystansami czy lepiej tą kwotę sobie zostawić, dołożyć i kupić inne felgi, chciałbym żeby opona była mniej wieciej równo z nadkolem i lepiej je wypełniała. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Kaliś
Podwójny As
Posty: 248
Rejestracja: pn 13 paź 2014, 00:51:56
Lokalizacja: Chojnice || Gdańsk
Wiek: 30
Kontakt:

#2

Post autor: Kaliś »

To zależy czy Ci się felga podoba a niżeli czy warto czy nie.
Jest Coupeta jest okejka. :p
viewtopic.php?t=25146
EvilGucio
Berbeć
Posty: 27
Rejestracja: sob 08 cze 2013, 21:24:08
Lokalizacja: SRC / Racibórz

#3

Post autor: EvilGucio »

Kaliś pisze:To zależy czy Ci się felga podoba a niżeli czy warto czy nie.
Zostaje jednak przy mojej feldze i dystansach. Okazuje się, że wymiana szpilek to banalna rzecz a wydawało mi się, że to operacja na wielką skale :)
ODPOWIEDZ