Pytanie o fajne elementy

wygląd zewnętrzny, tuning wizualny itd
Jokeroo
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: sob 18 lip 2015, 20:11:53
Lokalizacja: Wrocław

Pytanie o fajne elementy

#1

Post autor: Jokeroo »

Witam. Jakie można by dać fajne elementy do Hondy Civic V hatchback żeby fajnie wyglądała z zewnątrz oraz wewnątrz :) I jeśli mógłbym prosić to żeby było niskim kosztem. Chodzi mi głównie o felgi, zderzaki, fotele lub pokrowce itp :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2683
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#2

Post autor: Laskosz »

pokrowce :bored:

Pooglądaj jakie tu są auta opisane i zdecyduj
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Awatar użytkownika
szymonch3
Forumowy As
Posty: 195
Rejestracja: sob 12 sty 2013, 20:46:31
Lokalizacja: Wlkp
Kontakt:

#3

Post autor: szymonch3 »

obniż auto tanim kosztem i już wyglądu nabierze .
CrazyArek
Potrójny As
Posty: 320
Rejestracja: pt 21 lis 2014, 02:01:44
Lokalizacja: Warszawa

#4

Post autor: CrazyArek »

Jak ten kolega w innym wątku pyta o to, jak tanio podnieść auto, to wątpię by chciał glebe robić :p
Jokeroo
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: sob 18 lip 2015, 20:11:53
Lokalizacja: Wrocław

#5

Post autor: Jokeroo »

Moja Honda jest już dostatecznie niska że zrywam przodem każdą kostkę brukową :D
Ale taką już kupiłem. Ogólnie jest tam troszkę roboty i staram się ją zrobić na start tak zwanym niskim kosztem :)
Paweł.
Nałogowiec
Posty: 921
Rejestracja: śr 22 lut 2012, 16:29:45

#6

Post autor: Paweł. »

Jokeroo pisze: Ogólnie jest tam troszkę roboty i staram się ją zrobić na start tak zwanym niskim kosztem :)
Albo dobrze, albo tanio ;) Jeśli chcesz mieć fajne auto to nie oszczędzaj na częściach :]
CrazyArek
Potrójny As
Posty: 320
Rejestracja: pt 21 lis 2014, 02:01:44
Lokalizacja: Warszawa

#7

Post autor: CrazyArek »

Biedny płaci dwa razy, jak masz zrobić tanio, bo nie masz, to nie rób i uzbieraj więcej.. Bo inaczej zrobisz to samo 3x w ciągu jednego roku. To są wiekowe auta, co nie znaczy, że możesz wszystko robić po taniosci..
Awatar użytkownika
Grzybohun
Natchniony
Posty: 1659
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 17:45:56
Lokalizacja: ze wsi Warszawa
Wiek: 30

#8

Post autor: Grzybohun »

auto tanie to dużo do zrobienia, prosty rachunek.

fajne rzeczy? proszę bardzo, lotka spoon/BYS/mugen, dokładka przedniego zderzaka np spoon albo BYS, fajna felga 16 z oponami 195 45 16, dokładka tylnego zderzaka taka jak u pawłatkn, owiewki climair, fajnie wylgądają też heble 282 na dwutłoczku z Acco Type R oraz Bseria pod maską. Fajnie wyglądają fotele z prelude 4, kierownica momo D32, czarna podsufitka, czerwony dywan, oczyszczone z rdzy i zadbane nadwozie, zabezpieczone podwozie, czyste zaciski hamulcowe....

mogę tak jeszcze bardzo długo, zacznij od tego żeby auto jechało. Potem ogarniaj fajny wygląd jeśli chcesz ładować kasę w tego civika ;)
ODPOWIEDZ