Bixenony na bazie OEM lamp do Civica

wygląd zewnętrzny, tuning wizualny itd
Awatar użytkownika
TAKEDA
Pełnoprawny User
Posty: 63
Rejestracja: sob 16 kwie 2011, 11:05:35
Lokalizacja: Rzeszów

Bixenony na bazie OEM lamp do Civica

#1

Post autor: TAKEDA »

Czy ktoś kiedyś kupował od tego gościa, albo czy posiada jakąś opinie o tych lampach?

Awatar użytkownika
Logan
Administracja
Posty: 1652
Rejestracja: wt 27 lis 2012, 22:02:58
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 33
Kontakt:

#2

Post autor: Logan »

To co wrzuciłeś to oryginalne reflektory ze spolerowanym szkłem. Nie znam nikogo kto ma od niego lampy ale za to polecam Depo Black Clear + https://www.facebook.com/Wooretrofit?fref=ts :)
Awatar użytkownika
TAKEDA
Pełnoprawny User
Posty: 63
Rejestracja: sob 16 kwie 2011, 11:05:35
Lokalizacja: Rzeszów

#3

Post autor: TAKEDA »

W tym co ja znalazłem spodobało mi się to, że homologacja została ma lampie i są silniczki do samo poziomowania (zawsze to mniej się będą czepiać smerfy), tylko pytanie czy xenon będzie prawidłowo na takim kloszu świecić (czy nie będzie razić nikogo?)


Super projekty tego gościa co podesłałeś :)

Jakoś jak szukałem na necie tego typu rzeczy to nie mogłem znaleźć xenona na lampie w originale, a tu proszę jednak ktoś coś w tym temacie robi.

Zazwyczaj widziałem Xenony, ale na DENJI.
Awatar użytkownika
Logan
Administracja
Posty: 1652
Rejestracja: wt 27 lis 2012, 22:02:58
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 33
Kontakt:

#4

Post autor: Logan »

TAKEDA pisze:W tym co ja znalazłem spodobało mi się to, że homologacja została ma lampie i są silniczki do samo poziomowania (zawsze to mniej się będą czepiać smerfy), tylko pytanie czy xenon będzie prawidłowo na takim kloszu świecić (czy nie będzie razić nikogo?)


Super projekty tego gościa co podesłałeś :)

Jakoś jak szukałem na necie tego typu rzeczy to nie mogłem znaleźć xenona na lampie w originale, a tu proszę jednak ktoś coś w tym temacie robi.

Zazwyczaj widziałem Xenony, ale na DENJI.
Silniczki do Depo też można przełożyć. Ale one nie są od samopoziomowania, tylko od regulacji.
O samopoziomowaniu zapomnij :) Wystarczą spryskiwacze.
Co do homologacji, to i tak tracisz ją poprzez ingerencję w lampe xenonem. Bo jest homologowana na żarówkę tylko.

Także, najlepszy zetaw Depo+bixenon, lub denji ze zmieniana soczewką, ale mi osobiście bardziej podoba się Black Clear z dołożoną soczewką.
Awatar użytkownika
Kaliś
Podwójny As
Posty: 248
Rejestracja: pn 13 paź 2014, 00:51:56
Lokalizacja: Chojnice || Gdańsk
Wiek: 30
Kontakt:

#5

Post autor: Kaliś »

Logan pisze:
TAKEDA pisze:W tym co ja znalazłem spodobało mi się to, że homologacja została ma lampie i są silniczki do samo poziomowania (zawsze to mniej się będą czepiać smerfy), tylko pytanie czy xenon będzie prawidłowo na takim kloszu świecić (czy nie będzie razić nikogo?)


Super projekty tego gościa co podesłałeś :)

Jakoś jak szukałem na necie tego typu rzeczy to nie mogłem znaleźć xenona na lampie w originale, a tu proszę jednak ktoś coś w tym temacie robi.

Zazwyczaj widziałem Xenony, ale na DENJI.
Silniczki do Depo też można przełożyć. Ale one nie są od samopoziomowania, tylko od regulacji.
O samopoziomowaniu zapomnij :) Wystarczą spryskiwacze.
Co do homologacji, to i tak tracisz ją poprzez ingerencję w lampe xenonem. Bo jest homologowana na żarówkę tylko.

Także, najlepszy zetaw Depo+bixenon, lub denji ze zmieniana soczewką, ale mi osobiście bardziej podoba się Black Clear z dołożoną soczewką.
Wiesz może ile taka zabawa kosztuje? Bo mi coś nie odpisują na PW
Jest Coupeta jest okejka. :p
viewtopic.php?t=25146
Awatar użytkownika
Drix
Natchniony
Posty: 1957
Rejestracja: pn 23 cze 2014, 22:19:12
Lokalizacja: Kraśnik / Lublin
Wiek: 29

#6

Post autor: Drix »

Firma z pierwszego posta mi kiedyś wyceniła na 400 zl + lampy
ODPOWIEDZ