Jeszcze reperaturki czy już więcej

wygląd zewnętrzny, tuning wizualny itd
Adisus
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: sob 14 mar 2015, 23:36:07
Lokalizacja: Leszno

Jeszcze reperaturki czy już więcej

#1

Post autor: Adisus »

Witam! Czytając parę tematów dowiedziałem się ze wypada się na wstępie przedstawić razem z autem skoro jestem tu nowy. Jednak nie zauważyłem by gdzieś auta były tak zaniedbane więc może wpierw się poradzę ponaprawiam a potem będę chwalił. Więc od początku: jestem posiadaczem Civica z 93 roku z silnikiem d13b2 kupiłem go w 2014 w listopadzie mimo ze mi odradzano jakoś mi się spodobał pomimo faktu ze był w opłakanym stanie tj. nie miał w ogóle tłumika końcowego bezpieczniki praktycznie większość spalona szczeki hamulców tylnych nie posiadały powierzchni trącej już i wydawały kochany dźwięk przy "hamowaniu". w każdym razie aktualnie samochód spełnia techniczne wymagania by mi dowodu nie zabrali plus jeszcze felgi wpadły bo te co były były krzywe a kaprys pozwolił mi na alusy. Teraz przyszedł czas na blachę która jest no... tragiczna i nie wiem zbytnio czy opłaca się szukać reperaturek czy całych części typu błotniki drzwi itp bo wychodzi nawet taniej ale to się wiąże z większą ilością pieniędzy przeznaczonych na lakiernika także pisze tu w nadziei ze ktoś tez miał okazje "wskrzeszać" hanie w takim stanie

http://zapodaj.net/15f6f05ef8464.jpg.html
http://zapodaj.net/098e7fb6bbc97.jpg.html
http://zapodaj.net/ddde36c00a78e.jpg.html

dodam że nie zamierzam kupować innego auta chce odnowić to także prosiłbym o konkretne odpowiedzi gdzie jeszcze reperaturka gdzie juz więcej a gdzie porobić więcej zdjęć
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2683
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#2

Post autor: Laskosz »

Najlepiej podjedź do blacharza który będzie Ci to robił i niech on sam zdecyduje. Jak zaczniesz dlubać w tej budzie to jeszcze dużo rzeczy może wyjść. Ze zdjęć Ci wiele nie wywróżymy
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#3

Post autor: Grzesieek »

Z tego widać na tych zdjęciach to tragedii nie ma, wszystko do ogarnięcia.
Adisus
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: sob 14 mar 2015, 23:36:07
Lokalizacja: Leszno

#4

Post autor: Adisus »

no to mnie uspokaja :) a te pęknięcie z ostatniego zdjęcia może sugerowac ze był jakiś gong czy to tez już rdza? po przeciwnej stronie jest podobne ale mniejsze o wiele
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#5

Post autor: Grzesieek »

Tego to już Ci nikt nie wywróży. Najlepiej będzie widać od wewnątrz, po zdjęciu tego plastikowego boczka.
Awatar użytkownika
AdiX
Forumowy As
Posty: 169
Rejestracja: czw 15 gru 2011, 16:44:57
Lokalizacja: Gdynia
Wiek: 30

#6

Post autor: AdiX »

Pokaż jeszcze zdjęcia progów bo to istota naprawy , reparaturki się da nawet ciut większe ale bez progów dobrych i przede wszystkim miejsc mocowania tylnych wachaczy to nie robota a mało ludzi zwraca uwagę na to a to jest szkielet auta
aBBaMiśka
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: pn 16 mar 2015, 18:09:08
Lokalizacja: Jeziora

#7

Post autor: aBBaMiśka »

Zawsze jak progi będą słabe można wymieć. Ja w tym roku robiłem u siebie progi zewnętrzne i wewnętrzne to dostałem po 90zł sztuka czyli na stronę 180 jak dla mnie tragedii nie ma ;]
Adisus
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: sob 14 mar 2015, 23:36:07
Lokalizacja: Leszno

#8

Post autor: Adisus »

jednak jest troszku gorzej bo blachmistrz po wstępnych oględzinach stwierdził ze za całość za robotę będzie chciał około 1500zł może mniej :cry: no nic trza odkładać teraz jedynie tłumik ale i tak dzięki Panowie za jakiekolwiek odpowiedzi
Nickooo
Pełnoprawny User
Posty: 79
Rejestracja: ndz 12 sty 2014, 12:45:58
Lokalizacja: Kraków

#9

Post autor: Nickooo »

Jak Ci blacharz za tyle zrobi to się ciesz, bo to dobra cena.. sprzedaję burtę tylną do HB, stan igiełka http://olx.pl/oferta/klapa-tyl-burta-ho ... 9zLFZ.html . Jeśliś zainteresowany to dzwoń. Jedynie do przemalowania jeśli Ci ten kolor nie pasuje, bo zero jakichkolwiek mankamentów. Pozdro! :) a to pęknięcie to szpachla, także prawdopodobnie po dzwonie, bo po co ktoś by tam nadkładał szpachli :dots:
ODPOWIEDZ