konserwacja podwozia i środka samochodu

wygląd zewnętrzny, tuning wizualny itd
bezimienny542
Pełnoprawny User
Posty: 79
Rejestracja: pt 10 sie 2012, 14:36:54
Lokalizacja: Bochnia

konserwacja podwozia i środka samochodu

#1

Post autor: bezimienny542 »

Witam zabieram się za konserwację podwozia i mam do was pytanie co polecacie do tej operacji. Czytałem trochę na necie i większość ludzi poleca branek boll. Szukałem tego specyfiku to znalazłem baranek bolla do konserwacji karoserii i jeszcze konserwacja podwozia boll nie wiem czy to jest to samo? no chyba ze poradzicie mi coś innego, nie mam zielonego pojęcia czym zabezpieczyć od środka samochód bo widzę ze nadkola od środka już zaczynają tańczyć z rudą.
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#2

Post autor: Grzesieek »

Po pierwsze jak masz już jakieś ogniska to najpierw je usuń. Jak na to dasz konserwacje to piękne dziury Ci wywali.
Awatar użytkownika
RaDar
Nałogowiec
Posty: 605
Rejestracja: śr 16 paź 2013, 21:11:03
Lokalizacja: LTM
Wiek: 30

#3

Post autor: RaDar »

Baranek od Bolla dobra rzecz:) ale właśnie tak jak wyżej dowalisz konserwacje na rdzę i to już zaawansowaną to wszystko razem Ci odpadnie ;//
bezimienny542
Pełnoprawny User
Posty: 79
Rejestracja: pt 10 sie 2012, 14:36:54
Lokalizacja: Bochnia

#4

Post autor: bezimienny542 »

podwozie będzie myte rdza będzie usunięta nie jet jej dużo ale już są takie naloty rdzawe to wszystko będzie usunięte nie wiem tylko czym zabezpieczyć podłogę od środka możecie mi coś polecić jedni mówią ze farba okrętowa czy jakoś tak to się nazywa ze jest dobra ale inni znowu ze to jest lipa jak na nią nie będzie działała sól coś słyszałem jeszcze o czymś takim jak czarny lód ale co to jest to nie mam pojęcia może wy mi doradzicie czego użyć.
janol91
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: ndz 22 mar 2015, 20:08:29
Lokalizacja: Polska

#5

Post autor: janol91 »

pracuje na statku i farba okretowa to lipa... przy wyzszych temp jest bardzo miekka, . farba ta sie co roku maluje praktycznie kadlub a i tak pod nia jest kilka warstw farb zabezpieczajacych przed korozja. Kupuj baranka od Bolla, tez uzywalem i jest wiele lepszy
ODPOWIEDZ