rdzewiejąca tylna burta

wygląd zewnętrzny, tuning wizualny itd
Kalix495
Podwójny As
Posty: 238
Rejestracja: śr 27 lut 2013, 19:52:06
Lokalizacja: Elbląg

rdzewiejąca tylna burta

#1

Post autor: Kalix495 »

Nurtuje mnie pytanie , czy da rade , ładnie usunąć rdze i zrobić burtę? robił ktos? z moją burtą tragedii nie ma z zewnątrz tylko ciekawe jak jest pod tą ramką plastikową?
Awatar użytkownika
REJDYN
Obeznany
Posty: 108
Rejestracja: sob 01 mar 2014, 20:45:20
Lokalizacja: Świecie
Wiek: 27

#2

Post autor: REJDYN »

Z rdzą już jest tak, że jak jest, to pozamiatane. Ja oddałem swoją do blacharza, próbował wspawać nową blachę, ale za dużo tam jest wywijasów i nie wyszło. Dlatego kupiłem inną burtę (znalazłem w całkiem niezłym stanie ;p), ale i tak miała małe ogniska, więc papier ścierny i szpachla ;) Nowej burty nie ma co kupować. Kontaktowałem się z Hondą jak szukałem, to powiedzieli, że 2000zł kosztuje nowa, więc podziękowałem :D Wydaję mi się, że i tak laminatowa burta jest chyba najlepszym wyjściem
Kalix495
Podwójny As
Posty: 238
Rejestracja: śr 27 lut 2013, 19:52:06
Lokalizacja: Elbląg

#3

Post autor: Kalix495 »

REJDYN pisze:Z rdzą już jest tak, że jak jest, to pozamiatane. Ja oddałem swoją do blacharza, próbował wspawać nową blachę, ale za dużo tam jest wywijasów i nie wyszło. Dlatego kupiłem inną burtę (znalazłem w całkiem niezłym stanie ;p), ale i tak miała małe ogniska, więc papier ścierny i szpachla ;) Nowej burty nie ma co kupować. Kontaktowałem się z Hondą jak szukałem, to powiedzieli, że 2000zł kosztuje nowa, więc podziękowałem :D Wydaję mi się, że i tak laminatowa burta jest chyba najlepszym wyjściem
haha no 2000 zł jak za honde dałęm 2700 , co prawda zrobiłem ją , że miałem kupca za 4 koła , ale sentyment nie pozwolił sprzedać:D
ODPOWIEDZ