EJ Squad

Tu zgłaszamy problemy oraz propozycje
Jeden bład/propozycja jeden temat.
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

EJ Squad

#1

Post autor: Uszy »

Panowie i Panie jest sprawa, na ckpl powstał dział ferio squad, pomyślałem zeu nas na forum mozna by zrobic cos takiego ale dla coupe np. ej squad, bylby to temat dla uzytkownikow ej1,ej2 gdzie np. zbieralibysmy zamowienia na jakies graty tylko do coupe, wrzucali linki do naszych tematów, bylaba lista "uczestników - members , wrzucali bysmy jakies fotki ze stanow z jakims ciekawymi autami lub modami, czy by byli chetni u nas na takie cos? jestem po słowie z Pecado, ale jestem ciekaw jaki odzew bedzie, pozdro
zonk
Podwójny As
Posty: 221
Rejestracja: ndz 01 paź 2006, 23:51:08
Lokalizacja: 3city
Wiek: 39

#2

Post autor: zonk »

A niemyslisz ze tu mozna to robic -> http://civic5g.pl/forum/viewforum.php?f=14
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#3

Post autor: Uszy »

w sumie moznaby, ogolnie z pecado doszlismy do wniosku zeby zobaczyc czy jest zainteresowanie, ja troche to inaczej bym widzial, no ale zobaczymy czy jakis odzew sie pojawi ;)
The Player

#4

Post autor: The Player »

Mimo, że ja swojego coupe jeszcze nie odebrałem to jestem jak najbardziej za i popieram pomysł.
Miezian

#5

Post autor: Miezian »

Mi też wydaje się że to dobry pomysł, poza tym sporo jest coupet na forum. Coupe w dziale informacje chyba nie jest na coś takiego nastawiony i sadzę że lepiej by było to rozgraniczyć.
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#6

Post autor: Uszy »

Miezian pisze:Coupe w dziale informacje chyba nie jest na coś takiego nastawiony i sadzę że lepiej by było to rozgraniczyć.
dokładnie, tam jest bardziej nastawione na informacje dotyczące ej1 i 2 ;) . dlatego tez wolalbym aby byl stworzony odrębny dział :-)
Tiger
Forumowy As
Posty: 151
Rejestracja: pn 29 cze 2009, 21:32:39
Lokalizacja: Łódź

#7

Post autor: Tiger »

Uszy po slowie z Pecado?:D a co na to jego Zona?:P kiedy nas na slub zaprosicie?:P


a co do tematu to jestem jak najbardziej ZA:)
Do you ever question your life?
Do you ever wonder why?
Do you ever see in your dreams...
Obrazek
KamilŁDZ

#8

Post autor: KamilŁDZ »

tak jak Ci Uszy pisalem na gg jestem jak najbardzie za stworzeniem ej squad.
Tiger pisze:Uszy po slowie z Pecado?:D a co na to jego Zona?:P kiedy nas na slub zaprosicie?:P
:blink: :wstyd:
kuchar

#9

Post autor: kuchar »

moglo by być ale obecny dział "Coupe" zawiera juz jakies tam informacje... a do nowego działu/podforum czyli "Ej squad" trzeba by było przenieść niektóre informacje i uzupełnić je bądź napisać nowe.

a co do wlascicieli/członków tej grupy to fajnie by było gdyby zastosować jakies rygory wstepu do takiego squadu bo oglądac i opisywać tam seryjne auta sensu nie ma... bo równie dobrze mozna podzielic dział "nasze auta" na wersje nadwozia...i podwiesic temat informacyjny o danym nadwoziu.
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#10

Post autor: Uszy »

Ogólnie ja "ej squad" widze bardziej jako grupe towarzyską, prowadzącą lużna rozmowe na temat naszych aut i ogolnie o życiu, oczywiscie lista czlonkow bylaby dla osob z autami po modyfikacjach i kazdy kolejny czlonek ktory chcialby sie ubiegac o przyłaczenie do "grupy" musialby uzyskac wiekszosc glosow osob tworzących "members " :D no coś takiego ja bym widział, a dział coupe niech zostanie tak jak jest ;)
Tiger
Forumowy As
Posty: 151
Rejestracja: pn 29 cze 2009, 21:32:39
Lokalizacja: Łódź

#11

Post autor: Tiger »

to ilu takich "czlonkow" bedzie na poczatku?:D
Do you ever question your life?
Do you ever wonder why?
Do you ever see in your dreams...
Obrazek
zabas
Pełnoprawny User
Posty: 74
Rejestracja: pt 30 sty 2009, 12:31:14
Lokalizacja: Oświęcim

#12

Post autor: zabas »

uszy :P ja tam mysle że to dobry pomysł. :D bo jest wiele bajerków na świecie sticte dla coupety i powinno się w takim temacie o nich pisać i dyskutować :D wiadomo że i zamówienia grupowe by sie ogarneło :) tylko może z tymi membersami kopiowanie tego jak w usa jest to moim zdaniem nie koniecznie good idea :) no ale jak tam chcecie :)
to moze jak w dziale coupe otworzycie EJ Squad to w dziale sedan otowrzymy Ferio Squad. :) zawsze to jak na ckpl sie uzbiera na jakieś zamówienie, a nie wszyscy tam zaglądają, ja bym chętnie wrzucał info o takich sprawach tutaj :)
Awatar użytkownika
pit
Potrójny As
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 kwie 2009, 19:24:09
Lokalizacja: Lublin/Piaski

#13

Post autor: pit »

jestem jak najbardziej za, co prawda nie wstawiajcie w wymogach dołączania "obecność obowiązkowa na spotach bo dla mnie to nie realne"

a co do CKPL to ja baardzo rzadko tam bywam, a zamówienia grupowe to dobra opcja..
Hunter
Pełnoprawny User
Posty: 93
Rejestracja: sob 14 lis 2009, 19:08:50
Lokalizacja: GKW

#14

Post autor: Hunter »

cytat: jestem jak najbardziej za

ja też
W moim pudle z kapeluszami nie ma już miejsca, biletów brak..
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#15

Post autor: Uszy »

pit pisze:co prawda nie wstawiajcie w wymogach dołączania "obecność obowiązkowa na spotach bo dla mnie to nie realne"
nie no bez jaj :D takich wymogów nie będzie :P

Ok, to widać że incjatywa raczej jest na tak :-) wiec niech Pecado się teraz wypowie jak on od strony technicznej to widzi, bo z tego co wiem miał sę temu projektowi przyjrzec z bliska ;) wiec niech teraz przemówi :D
Tiger
Forumowy As
Posty: 151
Rejestracja: pn 29 cze 2009, 21:32:39
Lokalizacja: Łódź

#16

Post autor: Tiger »

Uszy po modyfikacjach tzn? mech czy wizual?:)
Do you ever question your life?
Do you ever wonder why?
Do you ever see in your dreams...
Obrazek
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#17

Post autor: Uszy »

Tiger pisze:mech czy wizual?:)
pomysl i sam sobie odpowiedz
Tiger
Forumowy As
Posty: 151
Rejestracja: pn 29 cze 2009, 21:32:39
Lokalizacja: Łódź

#18

Post autor: Tiger »

hmmm to i to?:D btw proponuje ta "grupe" nazwac nie EJ SQUAD tylko jakos inaczej bo w ciul osob jezdzi z naklejkami EJ Squad a nie beda z tym zwiazani:)

proponuje np: Coupe Crew albo Coupe 5 Gen(w skrocie C5G:D)



ps. Uszy bo jak modyfikacje tylko Mech. to tu nie wiele osob sie kwalifikuje:D napewno Kuchar jako jeden z niewielu;P
Awatar użytkownika
AriN
Potrójny As
Posty: 327
Rejestracja: sob 16 gru 2006, 16:23:22
Lokalizacja: 3Miasto

#19

Post autor: AriN »

W końcu ktoś o tym pomyślał :D Jak dla mnie mega pomysł i jestem jak najbardziej za :D Ck ma ferio, jdm-option ma ek to my możemy mieć ej :D
:D TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ, ŻEBY W TO UWIERZYĆ! :D
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#20

Post autor: Uszy »

Adminie, adminie, gdzie jesteś ? :D wypowiedz się , lud Cie o to prosi :D
ODPOWIEDZ