EJ Squad

Tu zgłaszamy problemy oraz propozycje
Jeden bład/propozycja jeden temat.
BRNK
Podwójny As
Posty: 280
Rejestracja: pn 20 paź 2008, 19:52:16
Lokalizacja: Łask/Łódź

#21

Post autor: BRNK »

no dobra wszyscy jestescie za a ja zapytam : no i po co ten EJ Squad?

przypomina mi to rozlamy na pewnym forum, w dodatku tutaj jest tak zgrana ekipa ze wydaje mi sie ze nie ma sie co dzielic, na ej sklad, sedan grup, hb friends i jakies inne typu : pospawany z 2, albo każda ćwiarka z innej budy.

pozniej bedzie ej sklad jest di best, nie nie hb friends ar di best, no no no sedan madafakers grup rulez!! AAAAA :gunsmilie:

wszyscy razem tworzymy grupe c5g i tyle. to moje zdanie.
cieszyn5
Potrójny As
Posty: 368
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 18:01:23
Lokalizacja: Toruń

#22

Post autor: cieszyn5 »

sedan maderfakers calkiem klawo brzmi :D tak jak kiedys ktos napisal na ckpl cos na podobe "dżej di em maderfakers toronto"

taki maly spamik z mojej strony :whistling:
kuchar

#23

Post autor: kuchar »

jdm-option ma ek to my możemy mieć ej
tylko tam to troche inaczej wygląda...
wg. mnie takie cos ma sens jesli tworzone jest przez grupe posiadającą auta podobne jak tam...dopieszczone i bardzo mocno doinwestowane... wtedy tworzy się fajny klimat i co wazne jest nie zbyt wiele takich aut.

dlatego ja pozostał bym przy:
wszyscy razem tworzymy grupe c5g i tyle
lub stworzył oddzielną strone temu poswiecona a informacje o modelu coupe czy hb i poglądy na ich temat mogą zostać w tych działach jakie są.
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#24

Post autor: Uszy »

kuchar pisze:lub stworzył oddzielną strone temu poswiecona a informacje o modelu coupe czy hb i poglądy na ich temat mogą zostać w tych działach jakie są.
no o tym cały czas pisze, dzialu hb,coupe,sedan bym nie ruszał, taki jeden lekko odrębny dział dla uzytkowmikow coupe, nikt nie mowi ze coupe jest lepsze czy cos, im hb i sedany tez sie podobaja ;)
Awatar użytkownika
AriN
Potrójny As
Posty: 327
Rejestracja: sob 16 gru 2006, 16:23:22
Lokalizacja: 3Miasto

#25

Post autor: AriN »

Dobra mają doinwestowane auta no i co z tego. To że ja nie wpierdzielam nie wiadomo jakiego siana w auto jak i większa część z nas to co nie można sobie założyć takowej grupy. Każdy stara się iść w jakimś tam swoim kierunku i dorywać pierdoły których inni nie mają lub zrobić coś samemu niż wydawać 500zł na jakąś rzecz która nie wygląda na takie pieniądze (ma małe logo producenta, którego i tak często nie widać) i tak naprawdę można zrobić to samemu lub zlecić komuś by zrobił nam to za mniejsze pieniądze. Też można by było tam "dopuszczać" tylko osoby które już coś tam mają zrobione w aucie i mają jakiś konkretny cel co do wyglądu auta. Cel który jest realny!! A nie plany typu ściągnę wszystko z Japonii będzie ful mugen lub spoon. Bo marzenia zostawmy w sferze marzeń...
:D TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ, ŻEBY W TO UWIERZYĆ! :D
Aciulek
Potrójny As
Posty: 350
Rejestracja: pt 24 paź 2008, 15:59:57
Lokalizacja: Łódż

#26

Post autor: Aciulek »

moim zdaniem to nie ma sensu, po co ??
jedna generacja, jedno forum!
Uszy, Ty i te twoje pomysly :bored:
umek

#27

Post autor: umek »

aciu + 1 za wypowiedz.Nie mam cupety lecz to calkowcie bez sensu.Po co karac innych ,ktorzy nie maja tak "dopieszczonego auta"?Sa gorsi,zle wplywaja na imidz?Liczy sie to co wydales czy pasja?Jasne,ze fajnie by bylo zrobic exclusive skquad,same dopicowane fury....lans przedni...No sens,kazdy ktory ma auto,dziala przy nim mimo iz kasy nie styka ma prawo byc w takiej grupie.To jest chore bo nie daje rowijac sie innym,ktorzy nadal dbaja o auto.Kazdy ma prawo sie rozwijac,uczyc i ladowac kesz w auto mimo problemow.To jakby na zasadzie" mam wiekszego fleta to jestem kozak".Bez sensu jest ten podzial.
ceter
Pełnoprawny User
Posty: 80
Rejestracja: śr 25 lis 2009, 18:12:03
Lokalizacja: Łódź

#28

Post autor: ceter »

i co pomysl padl? nie no czemu znowu ograniczacie uszego?






:laugh:
umek

#29

Post autor: umek »

z mojej strony tylko to,ze nie mozna oddzielac tych co maja pic na wysokim poziomie od tych co dopiero zaczynaja,badz ciulaja kase.Czesto ten co ma niby wizualnie gorsze auto,mniej modow itp ma wieksza wiedze od tego,ktory dysponuje gotowka i laduje w auto kesz.Czyli korzysc obustronna a tak to tylko zamkniete grono niekoniecznie ludzi znajacych temat.Kazdy od kazdego czegos by sie nauczyl,ten lepszy bylby wzorem dla innych i odpowiednia motywacja do dalszej pracy.grupa byla by bardziej zzyta i lepiej sie rozwijala.Ale dobra,toc to ja kupety nie mam heheh.
Tiger
Forumowy As
Posty: 151
Rejestracja: pn 29 cze 2009, 21:32:39
Lokalizacja: Łódź

#30

Post autor: Tiger »

umek pisze:Ale dobra,toc to ja kupety nie mam heheh.

najwyzszy czas Umuś:D trzeba sie przesiasc ;D
Do you ever question your life?
Do you ever wonder why?
Do you ever see in your dreams...
Obrazek
ODPOWIEDZ