Zmiana/dodanie moderatorów.

Tu zgłaszamy problemy oraz propozycje
Jeden bład/propozycja jeden temat.
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#121

Post autor: gruszecky »

nie ma związku skoro modyfikacje zajmują 10 stron z 500
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Awatar użytkownika
Walnuts.inc
Nałogowiec
Posty: 896
Rejestracja: pn 28 mar 2011, 09:31:31
Lokalizacja: Opolskie

#122

Post autor: Walnuts.inc »

I najważniejsza rzecz, w dziale Nasze auta postów sobie nikt nie nabija.
Cry "Havoc!" and let slip the dogs of war.
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#123

Post autor: Grzesieek »

Czytać się nie chce tego burdelu Panowie... Co do działu "Nasze Auta" tradycyjnie popieram Kwapcia. Tam jest jasno napisane: "1. Dział jest poświęcony pokazaniu postępów w pracach nad swoim samochodem." i tego się trzeba trzymać. Wrzucanie zdjęć na pałę byleby podbić temat, albo fotorelacji z trzepania dywanika pasażera robionego aparatem doczepianym do Nokii 3510i mija się z założeniami działu.


BTW, to ja miałem wzbudzać kontrowersję a nie Bartek :D
Awatar użytkownika
Walnuts.inc
Nałogowiec
Posty: 896
Rejestracja: pn 28 mar 2011, 09:31:31
Lokalizacja: Opolskie

#124

Post autor: Walnuts.inc »

To dostosujcie forum do użytkowników, utwórzcie nowy pokój pod tytułem "Pierdolnik topyk" i zróbcie temat "Co dziś zrobiłem przy samochodzie" i zróbcie z tego Hydepark... ludzie chcą mieć wolność słowa i nie lubią być ograniczani.

Zamiast ich karać stwórzcie alternatywę dla bardziej gadatliwych z badziewnymi zdjęciami z komórek...

Jak BryBox ocieka waszymi hejterowskimi tekstami to równie dobrze można to robić na "Hydepark'u"

Z Wiki:
Miejscem, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie ? jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej) ? jest Speakers' Corner, położony w pobliżu Marble Arch. Jest to tradycyjne miejsce przemówień i debat (przemawiali tam m.in. Karol Marks i Włodzimierz Lenin), odbywających się zwłaszcza w niedzielne poranki.
Cry "Havoc!" and let slip the dogs of war.
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#125

Post autor: BartekGib »

Ja powiem tylko jedno - przytaczacie CivicKlub.pl - to idźcie sobie tam. Po prostu. Ja już nie będę nic więcej mówić. Jeżeli ktoś przy mnie zachwyca się TOTALNYM SYFEM jaki istnieje na CivicKlub - droga otwarta. Może sobie założyć konto i jarać się nowymi kolegami. To się grzecznie nazywa "robienie kupy we własne gniazdo". Przemyślcie sobie to DOROŚLI LUDZIE. Mówię tu do wybranych.

A nie będę pozwalał na wyzywanie mnie od "dzieciaczków" etc. Jeżeli uważacie że mam przechodzić obojętnie koło tego typu sytuacji - to rugajcie mnie za moje stanowisko. Ja już nie będę reagował. Będę czynił swoją powinność, ktoś z góry mi zaufał i nie dam się stłamsić albo zatrzeć. Ja jestem w porządku wobec społeczności, ale na obrazy, etc. sobie nie pozwolę. Mam 23 lata. A nie 12 jak co po niektórzy koledzy się zachowują ....

Jeżeli straciłem renomę, opinię wśród niektórych - mam to gdzieś. Jeżeli ktoś patrzy na mnie jak na wroga - jego sprawa. Ja nie umywam rączek. Nie nadwyrężam też odpowiedzialności za pewne rzeczy. Jeżeli ja potrafię napisać to w normalny sposób a ktoś potrafi tylko "jechać z tematem" - nie ja to będę oceniał. Ja z tego forum, z funkcji moderatora i z zamiłowania do mojego samochodu nie zrezygnuję. Nie rezygnuję. Ja tutaj kolegów, przyjaciół etc. nie szukam. Na pewno nie w gronie ludzi o nicku HakerPL1 a także Walnuts.inc. Mnie tu sprowadziła pasja do samochodu a nie poszukiwania nowych kolegów.

Nabijać się możecie ze swoich istniejących kolegów, ja z nikim na Ty osobiście nie przeszedłem i nie będę pozwalał na pewne sytuacje dotyczące mnie, mojej osoby i mojej funkcji.

Nie pozwolę podważać swojego zdania ciągle i nie pozwolę siebie obrażać.
I idźcie sobie na CivicKlub, bo tam o nowym stożku można gadać przez 490 stron.

Jeżeli aktualny porządek się niektórym nie podoba - drzwi są otwarte i mają "specjalny" system "w te i we wte" .....

Ukróciło się trochę bezsensowność wypowiedzi niektórych osób i teraz jest kłopot .... Absmak.

P.S. Jeżeli ktokolwiek chce mnie osobiście zwyzywać - zapraszam do WWA. Mogę podać adres do siebie. Wypijemy kawkę i pogadamy.

P.S.2. Widzisz Grzesieek - widocznie są tutaj więksi gladiatorzy od Ciebie :D
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#126

Post autor: Grzesieek »

Walnuts.inc, droga wolna -> dział "Luzz ziom" -> róbta co chceta (tylko niech to trzyma jakiś poziom).
Awatar użytkownika
Danio
Nałogowiec
Posty: 844
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 23:55:29
Lokalizacja: Sandomierz
Wiek: 40

#127

Post autor: Danio »

Grubo lecicie z najazdami :D Dym konkretny ... Ale jestem szczęśliwy, że nie dostałem moda :) Wiodę spokojne życie :D
jestem Danio - jakieś pytania?!
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#128

Post autor: gruszecky »

Nie odkopuj bo przyjdzie Bartek i zamknie temat :gunsmilie:
Ostatnio zmieniony pn 29 kwie 2013, 13:22:37 przez gruszecky, łącznie zmieniany 2 razy.
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#129

Post autor: BartekGib »

Boki zrywać normalnie :)

Człowiek robi, robi, robi ale docenić nie można ....
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#130

Post autor: młody »

Widzę, że kolejny temat zamknięty z działu sprzedam. Zapytam z ciekawości o powód.. ceny brak ? Dlatego :)?
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#131

Post autor: BartekGib »

Napiszę Ci przykład ogłoszenia wg. tego szablonu a zrozumiesz o co chodzi :

"sprzedam forda, 95r, bez rdzy, kontakt pw". Jeżeli dla kogokolwiek HIPOTETYCZNIE ZAINTERESOWANEGO takie ogłoszenie mówi doskonale o wszystkim i kupiłby taki przedmiot - to ja nic więcej nie mam do dodania. Kropka. A to, że jest odnośnik do PW - to nie jest targ, że krzyczysz do ludzi, że jajka sprzedajesz, a dopiero jak podejdzie to opowiadasz, że z własnego chowu i po 20 gr i dorzucisz jeszcze śmietanę "osiemnastkę".

P.S. A po takich ogłoszeniach potem lądują negatywy w FeedBack'ach .... Sami sobie winni.
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#132

Post autor: młody »

wystarczy dać jakiś okres czasu np. 24h na poprawienie treści ogłoszenia w przeciwnym wypadku temat wtedy zamknąć .. :) taka mała sugestia :P

pozdrawiam.
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2807
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#133

Post autor: K23 »

młody pisze:wystarczy dać jakiś okres czasu np. 24h na poprawienie treści ogłoszenia w przeciwnym wypadku temat wtedy zamknąć .. :) taka mała sugestia :P

pozdrawiam.
Tak jest na wielu forach, widać na tym tak być nie może.
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#134

Post autor: BartekGib »

młody pisze:taka mała sugestia :P
Zacznę stosować. Zobaczymy, jakie wyniki przyniesie.
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#135

Post autor: młody »

Czas odkopać temat, wnioskuję do Pecado o zdjęcie z funkcji moderatora użytkownika BartekGib, z tego co widzę ostatnio aktywny ponad miesiąc temu, a raczej moderator głównie powinien być osobą, która często odwiedza forum ? Bynajmniej tak było na początku, teraz coś widzę ucichł.

pozdrawiam, młody
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#136

Post autor: Grzesieek »

młody na moda! Ale takie "pełnego", nie tylko od Street Race! ;)
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#137

Post autor: gruszecky »

No fakt faktem, patrząc na historię Bartka jako moda:

1)spamował
2)nadużywał uprawnień celem zamykania bezpodstawnie tematów wszelkiej maści
3) śladu po nim nie ma :gunsmilie:


Żeby nie było, nic personalnego
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#138

Post autor: Grzesieek »

Poczekajmy jeszcze, Bartkowi zdarzało się już znikać na jakiś czas...

MA KTOŚ MOŻE JAKIŚ KONTAKT POZA TYM FORUM Z BartkiemGib?
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#139

Post autor: młody »

Grzesieek wiem, że zdarzało się mu znikać co jakiś czas ale nie na taki okres, a nie po to się wybiera moderatora, żeby później go tracić
ileż to napisać, że pewien okres go nie będzie, ale wróci ? ;)
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#140

Post autor: Grzesieek »

młody, w sumie nie znamy powodu nieobecności, może mu się znudziło i olał forum, może ma jakiś ostry okres w szkole/robocie, a może coś się złego nie daj Boże stało.

Spróbujmy najpierw jakiś inny kontakt do niego znaleźć.
ODPOWIEDZ