Zmiana/dodanie moderatorów.

Tu zgłaszamy problemy oraz propozycje
Jeden bład/propozycja jeden temat.
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#101

Post autor: gruszecky »

No i jasne , jak ktoś napisze za miesiąc że uzywa plaka i mikrofibry, a potem ktoś inny napisze że też tak robi i super efekt, to dla mnie szukającego odpowiedzi na takie samo pytanie odpowiedzią wystarczającą jest plak i mikrofibra BO dwie osoby tak powiedziały a nie jedna.

Jeśli w temacie ciągnie się rozmowa na temat ,to tematu nie zamykamy. W ogóle nie należy zamykać tematów. Kasować OT i przenosić do innych działów-jasne, ale nie zamykamy na siłę tematów.Pilnujemy porządku.

Zamykanie tematów ograniczyć do minimum, czyli robić to co koledzy Pecado czy Uszy czy ceelx robili jeszcze parę lat temu bardzo często , a na co teraz po prostu brakuje im czasu.

Na Twoim miejscu jako kogoś świecącego przykładem, nie wchodziłbym z userem w potyczkę słowną na forum bo to-sam przyznasz-infantylne-przeniósłbym rozmowe na PW :gunsmilie:

i nie unuś się tak
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#102

Post autor: BartekGib »

Ja jestem modem. Reprezentuje w jakiś sposób administrację tego forum. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia co do mojej pracy - chcę żeby ludzie też o tym wiedzieli. Ja powinienem swoje nieubabrane ręce wystawiać na forum publiczne i mi ludzie mogą się patrzeć na ręce przy pracy. Przeniosłem to z BryBox'a tutaj, bo puszczenie tego na Box'ie uznałem za mało "eleganckie".

Dziwne się to wyda, zaraz ktoś powie że jest w tym ukryta jakaś "podpucha", ale wystawiam się sam świadomie na merytoryczne wypowiedzi użytkowników. Jeżeli stwierdziłeś, że za dużo przymykam ludziom buziek, to oni powinni o tym wiedzieć. A ja dostałem od Ciebie jakąś propozycję i postaram się ze swej strony poprawić/naprawić/przyjrzeć/doprawić.

Ale już mam nadzieję, wszystko został wyjaśnione. Przynajmniej z mojej strony :)
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
wojtu
Potrójny As
Posty: 449
Rejestracja: ndz 26 paź 2008, 16:34:33
Lokalizacja: Łódź

#103

Post autor: wojtu »

Prześledziłem tak na szybko całą dyskusję, na bryboxa nawet nie zagladąłem i do tematów też.
Moje zdanie jest takie i tego też się staram trzymać, że nie zamykam tematów bez wyraźnej prośby/powodu. Prędzej kasuje niepotrzebne posty (typu: dzięki; ja też; uzyj szukaj) za to ostatnie to czasem daje warna.
Zamykanie tematów powoduje że w zastraszającym tempie przybywa nowych, równie interesujących, a tego chciałoby sie uniknąć.
Ale też każdy z nas modów może miec różne podejście do sprawy, ale ktoś zwrócił na to uwagę, ktos wyjaśnił teraz czas na wyciagniecie wniosków. Bez żadnych osobistych wyrzutów (nie tylko od moderatorów tego oczekujemy)
Każdy może się wypowiedzieć, ale stylowo ;) i mądrze.
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#104

Post autor: BartekGib »

Wszystko jest dobrze. Ok. Tylko że ja widzę jeden problem - ludzie nie używają opcji "Szukaj". Spotkałem już fora, gdzie ta opcja była powiększoną czerwoną pogrubioną czcionką i tam to raczej pomagało. Ale mniejsza o większość ....

Dwa miesiące temu spotkałem się z sytuacją, gdzie został założony jeden tema w dziale "Silnik", odczekało się jeden dzień i pojawił się taki sam dosłownie 3 tematy wyżej wtedy. Oczywiście założony przez innego użytkownika, z identycznym problemem. Więc co ja mam o tym myśleć ? Że tematy pomimo ich szerokiej rozwartości i dostępności i tak się powtarzają.

Ale ok - skoro temat został poruszony, ja dostałem miano "Mod'a" i wystawiam swoją pracę na światło dzienne to postaram się inaczej podejść do sprawy, mam nadzieję, że w realiach moje poczynania wyjdą lepiej wtedy. Nie zamierzam uprawiać hucpy i bić piany. Porozmawiać można i nawet - trzeba.

Pozdrawiam
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#105

Post autor: Grzesieek »

BartekGib, nie problem w tym, że ludzie tej opcji nie widzą, problem w tym, że im się nie chce szukać/nie potrafią myśleć/czekają aż ktoś im coś poda na srebrnej tacy i za przeproszeniem "zrobi loda"... za to, że On zadał pytanie- bo On się tutaj zarejestrował i Jemu się należy odpowiedź.

Dopóki trolle będą karmieni odpowiedziami na swoje powtarzające się pytania dopóty to będzie trwało- chociaż staram się jako moderator kasować takie tematy na bieżąco, ukierunkowując takiego użytkownika gdzie ma szukać.

Co do zamykania tematów: staram się nie zamykać. Czasem nawet po dość długim czasie ktoś może coś sensownego dodać.
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#106

Post autor: BartekGib »

Przynajmniej ktoś umie powiedzieć co trzeba .... Bo taka jest prawda. Tendencja się ciągle pogarsza a forum stało się istnym automatem typu - Ja Pytam - Wy MUSICIE ODPOWIEDZIEĆ. Z wytłuszczeniem ostatnich dwóch słów. Ale nie - lepiej jest dawać ludziom pożywkę do samopasu. Jak chcesz im ukrócić to ktoś tupnie nogą i zrobi brzydką/przykrą minę.

Dzisiaj od jednego z użytkowników przeczytałem opinię o jego odejściu z forum z racji na moją osobę :flex: Nie powiem od kogo, ale powiem, że to nie żart. Dostałem funkcję mod'a i podobno to miejsce się zrobiło za ciasne dla Nas dwóch .... Staram się udzielać, odpowiadać ludziom, trzymać to w ryzach i co ? I mam odejść ? Komuś się nie podoba moja osoba i słownictwo ? Lepiej jest założyć temat o swoim samochodzie, dworować z innych i w swoim temacie 20 postów nabić na temat drzewka zapachowego i intensywności jego zapachu. Nie wiem co mam myśleć o takich rzeczach .... Dzisiaj trzeba bić pianę, kłócić się, a jak chce się komuś na coś zwrócić uwagę to nie można tego zrobić z kulturą tylko zaraz pojechać po bandzie ..... Poziom kapsla od butelki z piwem.

Co do zamykania tematów - wziąłem to do serca, postaram się kontrolować tą kwestię. Po prostu.
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
Hakier
Nałogowiec
Posty: 865
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 09:36:16
Lokalizacja: Nowy Korczyn

#107

Post autor: Hakier »

BartekGib, ty mówisz ze wystawiasz swoją pracę na ocenę użytkowników? Nic do ciebie kolego nie mam ale w tym momencie ośmieszasz się... Nie pamiętasz już jak ja ci zwróciłem uwagę bo coś komuś kiedyś odburknąłeś? Jak pousuwałeś wszystko co ci nie odpowiadało, każdą moją wypowiedź w stosunku do ciebie i błędów które popełniasz? Mówiłem ci jasno że ty powinieneś reprezentować forum swoją osobą. Powinieneś czasami myśleć, a ty tego nie robisz. Coś ci się nie spodoba to jeb w kosz albo zamknięcie. Nie obraź się ale pchałeś się na miejsce na którym nie powinieneś nigdy być.


EDIT: Takie słownictwo, jeszcze względem Moderatora, nagrodzone zostało OSTRZEŻENIEM. I zgodnie z Twoją prośbą - BartekGib
Ostatnio zmieniony śr 24 kwie 2013, 09:45:25 przez Hakier, łącznie zmieniany 3 razy.
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#108

Post autor: młody »

HakerPL1 pisze:ps. Tylko spróbuj mi usunąć tego posta tak jak usuwałeś inne a się poważnie wkurwię.
HakerPL1 rozumiem Twoje zbulwersowanie, ale takie dopiski albo zostaw dla siebie albo wyrażaj się w kulturalny sposób.
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#109

Post autor: gruszecky »

i na Boga, chill out panowie bo sie zrobi bezsensowna pyskówka :)
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#110

Post autor: BartekGib »

HakerPL1 - ja odpowiem Ci w jeden sposób, który jeżeli zrozumiesz to będzie dobrze - jeżeli nie - to już Twoja sprawa.
To jest względem tamtych wypowiedzi, które zostały usunięte i względem moich słów na temat oceny mojej pracy :

Twoje wypowiedzi - KOSZ - "Warsztat ? Silnik i układ napędowy ? jaki silnik na ok 200 KM"

Moje wypowiedzi - ISTNIEJĄ - "Strona ? Sugestie ? Zmiana/dodanie moderatorów."

Nie będę pozwalał na zawracanie gitary w tematach bo komuś się nie coś podoba i urządza sobie samowolkę.

Co do ostatniego zdania - przelało to łychę i leci OSTRZEŻENIE. Jeszcze więcej bicia piany z Twojej strony a będą się zbierały kolejne. Dalszej historii przy takim poziomie Twojego zachowania nie muszę Ci tłumaczyć.
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
Hakier
Nałogowiec
Posty: 865
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 09:36:16
Lokalizacja: Nowy Korczyn

#111

Post autor: Hakier »

BartekGib, szkoda ze usunąłeś części zdania które napisałem do ciebie, między innymi to że ośmieszasz się teraz. Jak również link który wstawiłem i który znów wstawiam:


Oglądnij go koniecznie, może w czymś cię to uświadomi.

Edytujesz moje posty dzieciaku tylko dlatego ze jest ci to wygodne. Twoje ostrzeżenie nie specjalnie mnie rusza, zwłaszcza że znów pokazałeś jak niekompetentną osobą jesteś na moderatora. Nie zrobisz mi nic więcej puki w jakiś poważny sposób nie naruszę regulaminu. Jeśli będziesz mi dawał kolejne "bez powodu" to tym bardziej pokażesz że nie powinieneś być na tym stanowisku.
I przyjmij że człowieku krytykę jak facet a nie jak ...

młody, już wiesz w jakim celu to było, tak że luzik.
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#112

Post autor: BartekGib »

Ciśnij dalej. Konsekwencje będą takie, na jakie pozwala regulamin. Nie potrafisz się dostosować i tyle. Jedno ostrzeżenie wisi, dostaniesz kolejne za obrazę i podważanie autorytetu :

12. Zabrania sie uzywania wulgaryzmów oraz slów ogólnie uwazanych za obrazliwe. Zabrania sie ubliżania i wyzywania innych uzytkowników tego forum oraz uzytkownikow innych marek samochodow.

2. Uzytkownicy nie przestrzegajacy regulaminu beda karani poprzez upomnienie, ostrzezenie (3 ostrzezenia = ban), a takze w razacych przypadkach naruszenia regulaminu uzytkownik zostanie natychmiast wydalony z forum.

5. Sprawy prywatne zalatwiaj przez PW (prywatne wiadomosci) lub e-mail. - Ty jesteś użytkownikiem i dotyczy to Ciebie

? uzytkownik ? osoba zarejestrowana w serwisie civic5g.pl posiadajaca swój nick, która ma uprawnienia do pisania w kazdym forum, glosowania w ankietach, dodawania komentarzy
? moderator ? osoba odpowiedzialna za utrzymanie porzadku na forum. Moderator pilnuje, aby wszystko bylo zgodne z regulaminem.
? ranga - stopien okreslajacy zezwolenia uzytkownika na forum nadawany przez administratora forum.
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
kusi
Pełnoprawny User
Posty: 71
Rejestracja: pt 06 kwie 2012, 10:03:59
Lokalizacja: Zamość

#113

Post autor: kusi »

BartekGib - Masakra, tak się wczułeś w moderatora jakbyś dostawał za to 2tyś plnow. Sam jestem moderatorem na innym portalu już chyba od 3 lat i wiem o co w tym chodzi. Ale Ty się strasznie spinasz. Ten regulamin to pewnie masz wydrukowany i przyklejony nad monitorem, albo nauczyłeś się go słowo w słowo, i tylko szukasz czego by tu się przyebać. Musisz czerpać wielką radość z dawania ostrzeżeń, a jak dasz bana to już pewnie skaczesz do góry z radości.

Napisałem post w zamówieniach grupowych to mi go usunąłeś, huy Cie obchodzi o co chce pytać organizatora zakupów grupowych.

To jest forum, tu się rozmawia, nie ma tu dzieci neo które trzeba ciągle kontrolować, daj ludziom w spokoju rozmawiać na forum, a nie wszędzie sie spinasz, bo jesteś modem i musisz zbawić świat. Tym sposobem tylko zniechęcasz do wchodzenia na tą stronę.

Chcesz to daj mi bana będziesz się miał czym jarać bo ja pidole stronę w której w administracji są osoby takie jak Ty. Chyba gościu mas jakieś kompleksy które próbujesz sobie wynagrodzić na forum będąc władnym.

pozdro
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#114

Post autor: gruszecky »

Bartek ,dałeś drugiego warna Hakerowi bezzasadnie, zasadniczo na forum robi sie kwas bo nadużywasz władzy...
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#115

Post autor: BartekGib »

WARN nie poszedł bezzasadnie. Kolega HakerPL1 dostał jednego za niestosowanie się do zaleceń (proszę spojrzeć na ostatnich kilka jego postów w różnych działach, które musiałem poprawiać). Usunąłem jeden post z prawie taką samą treścią, Ostrzeżenie koledze nic nie dało do myślenia. Dalej cisnął temat to ja mam siedzieć i się przyglądać tak ? Zabawne. Poczytajcie trochę. A nie tylko stawiacie jakieś tezy. Proszę sobie przejrzeć jego treści, etc.

kusi - nie Tobie to oceniać, czy ja się spinam czy nie. Dla mnie na tym forum był po prostu burdel. Przyzwyczajeni wszyscy jesteście, że można wrzucać co się chce, kiedy, jak i gdzie i swawolka i swoboda. Bo woda się Wam w czajniku gotuje to wbiję posta.
Nagle coś się skończyło, bo zaczął się robić porządek i już się nie podoba. Jeżeli dla Was forum wygląda w taki sposób to przepraszam najmocniej - arcydziwne. No ale tak - pełna swoboda, o jednym spoilerze można gadać przez 30 stron i nabijać posty. NIE.

Przeczytaj regulamin działu "Giełda" etc. Ja Ci tego nie będę tłumaczył. Sam sobie musisz to przeczytać. Ludzie składają zamówienia, kolega Eipo posiada coś takiego jak PW - piszesz, pytasz, dostajesz odpowiedź. Więc nie burz się tu tylko coś zrozum. Jeżeli uważasz, że mam dopuścić do 8-9 zamówień które będą okupione 30 postami to się mylisz. Jeżeli to byś uważał za porządek - to mamy inne pojęcie tego porządku.

Nie zamierzam zbawiać całego świata. Ale dopóki ludzie nie zauważą, że da się pewne rzeczy NORMALNIE powiedzieć a nie tekstami w stylu "dzieciaczku, wku...., h.." to dobrze nie będzie.

Nikt nie zamierza robić pompatycznego forum, ale zasady obowiązują wszystkich. A ja nie pozwolę na ciągłe lekceważenie, gdzie przez 5-6 postów kogoś upominam a ktoś dostaje jeszcze większą pożywkę do zabawy ze mną. Ale ja się w to nie pobawię ....

Jeżeli chcecie stać za takimi jak "HakerPL1" - proszę bardzo. Ale to będzie świadczyło o Was.

Rozmawiajmy trochę na poziomie. Nie mamy 13 lat. Czy tak dużo się wymaga ?

PANOWIE - PRZECZYTAJCIE TO I PODEJDŹCIE DO TEMATU POWAŻNIE. Dla mnie też nie jest wygodnie tłumaczyć się, robić sobie wrogów wśród Was, etc. Ale sam sobie nie pozwolę na ciągłą pyskówkę i obrażanie mojej osoby.
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
Awatar użytkownika
Walnuts.inc
Nałogowiec
Posty: 896
Rejestracja: pn 28 mar 2011, 09:31:31
Lokalizacja: Opolskie

#116

Post autor: Walnuts.inc »

Tak a widziałeś zamówienia grupowe na CKPL? Tam strony się mnożą jak wielkanocne króliczki i nikt nie ma o nic pretensji.

Używaj PW mówisz? A wiesz że PW ma bardzo ograniczoną ilość wiadomości które możesz otrzymać?

A teraz do meritum:

Zabraniasz użytkownikowi napisać w temacie swoją wypowiedź i ją kasujesz bo "niby" nic nie wnosi do tematu?

Napisałem: "Lol ładnie sobie jedziesz Panie Bartek..." i widocznie mój post był nie wart naszego forum bo zniknął...

A zawarłem w nim kwintesencję powiedzenia iż "Nadgorliwość gorsza od faszyzmu".

Widząc odpowiedzi innych użytkowników nie jestem jedyny który to "zauważył".

Jak dla mnie to właśnie przejawiasz tą formę,

Skoro jest to temat o zmianach wśród moderatorów to zgłaszam wniosek o ponowne zweryfikowanie czy Moderator BartekGIB powinien nim być.
Cry "Havoc!" and let slip the dogs of war.
Hakier
Nałogowiec
Posty: 865
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 09:36:16
Lokalizacja: Nowy Korczyn

#117

Post autor: Hakier »

Człowieku zrozum że ja nie mam uwag do twojej osoby, tylko do funkcji jaką pełnisz. Tłumacze ci już który raz to samo a ty nadal nic. Nabijam się z twojej niekompetencji a nie z ciebie, za to nie możesz dawać mi ostrzeżenia, bo nie łamię w ten sposób żadnego punktu regulaminu. Naucz się ze moderator nie jest dyktatorem który coś powie i tak ma być tylko osobą która służy i daje przykład ogółowi, czyli nam, użytkownikom. Nie muszę się stosować do tego co powiesz, ponieważ jest coś takiego jak wolność słowa. To chyba jest tak jak koledzy zauważyli jakiś twój kompleks. Jesteśmy w dziale i temacie dotyczącym moderatorów, tak? Więc co tu jest nie tak skoro mówię właśnie o moderatorze - tobie i tym że nie powinieneś być na tym stanowisku?

Powiem ci jeszcze bardzo ważną rzecz której nie pojmujesz, to od nas, zwykłych użytkowników takich jak kusi, gurzecky, walnuts czy też mnie i wielu innych zależy twoje stanowisko na tym forum.

Zastanów się nad sobą i nad tym czy nie powinieneś oddać funkcji komuś kto na nią zasługuje.

ps. Uważajcie chłopaki bo też będą się wam sypały warny tak jak mi i znając życie żeby podleczyć swoje kompleksy czy co to to jest kolega Bartuś, znaczy przepraszam, Wszechwiedzący Wielki Jaśnie Pan Moderator BartekGib teraz za tego posta da mi 3 warna i się pożegnamy niestety.
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2807
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#118

Post autor: K23 »

BartekGib robi na forum porządek, co od dawna było tu potrzebne, jednak momentami lekko przegina, to jest prawda.
Napisałem: "Lol ładnie sobie jedziesz Panie Bartek..." i widocznie mój post był nie wart naszego forum bo zniknął...

A zawarłem w nim kwintesencję powiedzenia iż "Nadgorliwość gorsza od faszyzmu".
W tym przypadku na przykład jest to przegięcie moim zdaniem. Jeżeli taki post leci od razu w kosmos, a u jokera w temacie dwa razy na tydzień pojawia się słabe zdjęcie zrobione telefonem pod blokiem, na myjni, na chodniku, na parkingu i nie przedstawia absolutnie nic, a jest jedynie "odświeżeniem tematu" to dla mnie coś tu jest nie halo. Takich powinno się pacyfikować, bo potem ktoś widzi 30 stron tematu, więc zaczyna czytać i po 10 stronach się kapnie, że zmarnował czas, bo te 30 stron ma się nijak w porównaniu do tematów takich jak SCKAPE, Karamba, Kuki, itp.

Cieszę się, że nie zostałem ostatecznie adminem, bo zapewne podobne kontrowersje bym wzbudzał. ;)
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#119

Post autor: gruszecky »

Ale co wy kurna, ktoś zakłada swój temat i wrzuca fotki i ma do tego prawo ,Kwapcio kurna, Joker ma pełne prawo wrzucać fotki. Idź na CKPL w temat Lopeza czy Dareko87 i wielu innych fejmowych hond. nie 10 a 150 stron koniowania nad nowymi fotkami a zero zmian. Tak to działa i temat nasze hondy do tego służy żeby chwalić się swoimi hondami. Tak działa świat.


Bartek jako user to spoko typ się wydaje, jako moderator, jest zbyt nadgorliwy. A rzucanie warnami ludzi którzy nie podzielają poglądów jest ciosem poniżej pasa i nie ma w zachowaniu Hakera łamania regulaminu. Mając większe uprawnienia nalezy sprawnie i ostrożnie z nich korzystać, jak mówiłem- w cieniu usuwać OT, przenosić do innego działu itp. Pod warunkiem że to OT jest OTem z obiektywnego a nie subiektywnego punktu widzenia.

I powtórzę,forum ma łączyć miłośników tej marki, a moderator pomagać-jeśli moderator robi z siebie milicjanta (tak, milicjanta) i wypowiada prywatną wojnę userom to co to za forum? Nie chcę być jego użytkownikiem enymor
Ostatnio zmieniony pn 29 kwie 2013, 11:53:06 przez gruszecky, łącznie zmieniany 1 raz.
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2807
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#120

Post autor: K23 »

gruszecky pisze:Ale co wy kurna, ktoś zakłada swój temat i wrzuca fotki i ma do tego prawo ,Kwapcio kurna, Joker ma pełne prawo wrzucać fotki. Idź na CKPL w temat Lopeza czy Dareko87 i wielu innych fejmowych hond. nie 10 a 150 stron koniowania nad nowymi fotkami a zero zmian. Tak to działa i temat nasze hondy do tego służy żeby chwalić się swoimi hondami. Tak działa świat.
Porównaj samochody, modyfikacje i poziom zdjęć u Lopeza, Dareko87 i Jokera. ;)
Kończę rozmowę, miłego weekendu! :punk:
ODPOWIEDZ