Bałagan w Zrób to sam

Tu zgłaszamy problemy oraz propozycje
Jeden bład/propozycja jeden temat.
Fantomas
Pełnoprawny User
Posty: 78
Rejestracja: ndz 08 sty 2012, 22:56:41
Lokalizacja: WrocłaW

Bałagan w Zrób to sam

#1

Post autor: Fantomas »

Siema.

Ostatnio przeglądałem dział o którym mowa jest w temacie i stwierdzam że przydał by się tam gruntowny porządek, z racji tego że ten dział został stworzony z myślą o gotowych poradach (tak myślę) to i tak widzę tam pełno pytań które wg. mnie nie są na miejscu. Ten dział powinien zawierać tematy tylko z poradami najlepiej ze zdjęciami i opisami. Moją sugestią byłoby aby każdy umieszczany tam temat musiał by być zatwierdzony przez moderatora który ogarnia czy temat jest poradnikiem czy pytaniem, i zatwierdza lub przenosi temat w odpowiednie miejsce. Jak wy to widzicie?
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2683
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#2

Post autor: Laskosz »

gruntowny porządek to by się przydał na całym forum. W ogóle wywaliłbym wszystkich hejterów i spamerów.

Gorzej bo nie ma kto tego zrobić :|
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#3

Post autor: Grzesieek »

Fantomas, zauważ, że na forum jest niewielu moderatorów, sam nie mam na tyle czasu, żeby non stop śledzić forum. Wy, jako użytkownicy macie do dyspozycji narzędzie do zgłaszania postów, które są w jakiś sposób sprzeczne z regulaminem, a których m.in. ja jeszcze nie wyłapałem. Zgłaszaj, ja dostanę info i coś z tym zrobię.
froscio
Pełnoprawny User
Posty: 92
Rejestracja: ndz 23 maja 2010, 18:26:55
Lokalizacja: Nakło Śląskie

#4

Post autor: froscio »

Grzesieek pisze:Fantomas, zauważ, że na forum jest niewielu moderatorów, sam nie mam na tyle czasu, żeby non stop śledzić forum. Wy, jako użytkownicy macie do dyspozycji narzędzie do zgłaszania postów, które są w jakiś sposób sprzeczne z regulaminem, a których m.in. ja jeszcze nie wyłapałem. Zgłaszaj, ja dostanę info i coś z tym zrobię.
Zawsze można kilku rekrutować :P niektórzy siedzą i się nudzą w domu przez kilka h
Fantomas
Pełnoprawny User
Posty: 78
Rejestracja: ndz 08 sty 2012, 22:56:41
Lokalizacja: WrocłaW

#5

Post autor: Fantomas »

froscio pisze:Zawsze można kilku rekrutować :P niektórzy siedzą i się nudzą w domu przez kilka h
Właśnie pisałem w tej sprawie do Pecado, z racji że mam pojęcie o moderowaniu forum, to dodatkowo praca pozwala mi na odwiedzanie forum parę razy dziennie. Zobaczymy co mi napisze. ;)
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#6

Post autor: Grzesieek »

No już kiedyś (z rok czy dwa lata temu) też w ten sposób została powołana nowa, dodatkowa moderacja... w tym ja i kolega który na forum pobył po tym może z 2 miesiące i tyle go widzieliśmy :P
Fantomas
Pełnoprawny User
Posty: 78
Rejestracja: ndz 08 sty 2012, 22:56:41
Lokalizacja: WrocłaW

#7

Post autor: Fantomas »

No ciężko o konkretne osoby bo każdy chciał by być moderatorem ale nic potem z tego nie wynika.
Dlatego dla każdego powołanego jakiś okres próbny, co by zweryfikował ogarnięcie w temacie.
Awatar użytkownika
syndicate
Nałogowiec
Posty: 856
Rejestracja: czw 04 wrz 2014, 00:48:02
Lokalizacja: Kraków

#8

Post autor: syndicate »

ja siedzę praktycznie całymi dniami na forum, ale nie zauważyłem jakiegoś specjalnego syfu czy zaniedbania moderacji. regulamin jest krótki i łatwy do dokładnego przestudiowania, a ja byłem moderatorem i administratorem na kilku identycznych forach, bo sam ich kilka miałem, więc BBby przemo znam jak swój dom.

nie żebym sie zgłaszał czy coś, tylko tak rzucam w razie czego jakby kiedyś druga osoba była potrzebna. póki co nie wydaje mi się, żeby była taka konieczność ;)
Awatar użytkownika
Logan
Administracja
Posty: 1652
Rejestracja: wt 27 lis 2012, 22:02:58
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 33
Kontakt:

#9

Post autor: Logan »

Po woli wszystko będziemy ogarniać i aktualizować, żeby powstało przejrzyste FAQ.
Jeśli ktoś jest chętny pomóc to zapraszam na PW.
ODPOWIEDZ