dzial streetrace - akceptacja postu?

Tu zgłaszamy problemy oraz propozycje
Jeden bład/propozycja jeden temat.
Awatar użytkownika
Mowad
Forumowy As
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 paź 2009, 17:37:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

dzial streetrace - akceptacja postu?

#1

Post autor: Mowad »

proponowalbym zeby albo zniesc akceptacje postow w tym dziale, albo zaby zajal sie tym ktos kto ma na to czas bo niektore posty przez tydzien czekaja i nic..
I usunac z regulaminu ze maja to byc wyscigi rownolegle, bo osobiscie lamie ten regulamin wklejajac filmiki z toru, ktore chyba normalnie nie powinny lamac regulaminu takiego dzialu.
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#2

Post autor: gruszecky »

przyznaję , że nowa formuła w ogóle się nie sprawdza. Co prawda lta mi ten temat ale wkurza mnie ze w nieprzeczytanych mam coś czekające na akceptację tyle dni.

Uważam że dział streetrace może być swoistym hyde parkiem , tyle że tematycznym, a napinaczom którzy stękają że ktoś napisał że pocisnął swoją d13 beemkę 3.- twinturbo poleciłbym poszukania dla siebie miejsca w innych działach :gunsmilie:
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#3

Post autor: Pecado »

ktos chetny do moderowania streetrace ?
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#4

Post autor: młody »

ja.
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2683
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#5

Post autor: Laskosz »

Popieram kandydature młodego :-)
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Awatar użytkownika
Danio
Nałogowiec
Posty: 844
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 23:55:29
Lokalizacja: Sandomierz
Wiek: 40

#6

Post autor: Danio »

Ja spędzam dziennie po 5 godzin na tym forum ;] Jak coś to mogę pomóc.

EDIT: 5 godzin jak mam napięty grafik :D czasami od 17.00 do 24.00 nie wspomnę o korzystaniu z fona ;]
jestem Danio - jakieś pytania?!
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#7

Post autor: młody »

czas jaki się spędza na forum czasem nie jest wprost proporcjonalny do jakości użytkowania, podstawą jest znajomość regulaminu :D

kurka, jak fachowo to napisałem :flex:
Awatar użytkownika
Danio
Nałogowiec
Posty: 844
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 23:55:29
Lokalizacja: Sandomierz
Wiek: 40

#8

Post autor: Danio »

Rozumiem Cię ale nawet nie znając laik był by w stanie znaleźć OT o innych sprawach typu spiny nie wspomnę. A regulamin tamtego działu znam ;]
jestem Danio - jakieś pytania?!
Ziomseba
Berbeć
Posty: 38
Rejestracja: śr 14 mar 2012, 21:35:12
Lokalizacja: Złotoryja

#9

Post autor: Ziomseba »

Moim zdaniem akceptacja w streetrace jest nieco bez sensu. Jeszcze rozumiem akceptację tematu, okej można zweryfikować czy ktoś nie piszę bez sensownych głupot, ale akceptowanie poszczególnych odpowiedzi to totalna inwigilacja :P, aż się nieco odechciewa pisać w tym dziale. Bo człowiek coś napisze, czeka na akceptację, ktoś mu coś odpowie i nie może tego zobaczyć bo znów czeka na akceptacje, następny chce skomentować odpowiedź poprzedniego, lub wątek autora i znów cały dzień czekamy na jego akceptację. Nie sądzicie że to nieco bez sensu ??
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#10

Post autor: Pecado »

Nie ma mozliwosci właczenia moderacji tylko na pierwszego posta.
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#11

Post autor: gruszecky »

tzn. generalnie imho w takiej formie jaka jest obecnie to ten dział można usunąć bo forum zasadniczo powinno pozwalać na wypowiadanie się w czasie rzeczywistym.

Wiem, że było sporo słabych tematów w stylu "jechałem moją d13 przed bmw 330ci i nie dałem mu się wyprzedzić" ale ja traktując to jako rozrywkę momentami naprawdę nieźle się bawiłem;).

Jest mi to obojętne ale ogólnie rzecz biorąc to obecnie bardziej przypomina pisanie między sobą wiadomości e-mail niż postów na forum. Tak jak pisałem wcześniej wystarczy zdystansowane podejście do tego tematów w tym dziale osób które tak bardzo w oczy kłuje i może być jak było. Czyli platforma otwarta;] :gunsmilie:
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#12

Post autor: Pecado »

głos ludu wysłuchany. regulamin nadal obowiązuje :)
Ziomseba
Berbeć
Posty: 38
Rejestracja: śr 14 mar 2012, 21:35:12
Lokalizacja: Złotoryja

#13

Post autor: Ziomseba »

Mam jeszcze jedna sugestie. Zeby zrobic posty widoczne tylko dla zalogowanych. Bo wiele osob wrzuca filmiki z potyczek, ktore w razie trafienia w niepowolane rece mogly by wywolac niezbyt ciekawe konsekwencje.
ODPOWIEDZ