Brak możliwości wyboru stron

Tu zgłaszamy problemy oraz propozycje
Jeden bład/propozycja jeden temat.
Benny
Pełnoprawny User
Posty: 89
Rejestracja: pn 26 gru 2011, 09:23:20
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Brak możliwości wyboru stron

#1

Post autor: Benny »

Natknąłem się na pewien problem, w żadnym temacie nie mogę zmienić strony, wyświetla jedną stronę a nie ma nigdzie odnośników do dalszych czy wcześniejszych stron.

Pozdro
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#2

Post autor: młody »

stronę możesz wybrać z widoku głównego działu w wyborze konkretnych tematów w [ ] .. tak dla ułatwienia, co do problemu to jakoś od wczoraj chyba jest, również brak "Bry" box'a
Skiper
Forumowy As
Posty: 167
Rejestracja: ndz 01 sie 2010, 01:29:07
Lokalizacja: Opole

#3

Post autor: Skiper »

młody pisze:stronę możesz wybrać z widoku głównego działu w wyborze konkretnych tematów w [ ] .. tak dla ułatwienia, co do problemu to jakoś od wczoraj chyba jest, również brak "Bry" box'a
Ułatwienie? Nie ma żadnego ułatwienia. Jak mam przeskakiwać między stronami. Np wchodząc w dział "nasze samochody" mamy 8 stron topiców, nie ma nawet opcji wpisana konkretnej strony jaką chcemy żeby wyświetliło. Zatem oświećcie mnie, gdzie tu ułatwienie?
niuniexPL
Natchniony
Posty: 1940
Rejestracja: wt 09 sie 2011, 19:34:51

#4

Post autor: niuniexPL »

mam ten sam problem.. brak szczałek i brak shoutboxa :)
RychuBMX
Nałogowiec
Posty: 643
Rejestracja: pt 18 lis 2011, 22:06:55
Lokalizacja: Łódź

#5

Post autor: RychuBMX »

no widze ze chyba u wszystkich jest ten problemja sie wczoraj z nim napotkalem ale myslalem ze u mnie cos sie porobilo ale jednak nie :/ cus sie zrabalo i malo wygodnie teraz smigac po forum!
Benny
Pełnoprawny User
Posty: 89
Rejestracja: pn 26 gru 2011, 09:23:20
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

#6

Post autor: Benny »

Coś ze skryptem forum pewnie, nigdy ze strony technicznej nie lubiłem phpbb by przemo :P
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#7

Post autor: młody »

Skiper pisze:Ułatwienie? Nie ma żadnego ułatwienia. Jak mam przeskakiwać między stronami. Np wchodząc w dział "nasze samochody" mamy 8 stron topiców, nie ma nawet opcji wpisana konkretnej strony jaką chcemy żeby wyświetliło. Zatem oświećcie mnie, gdzie tu ułatwienie?
"tak dla ułatwienia" - ułatwienie jeśli nie działa wybór stron w konkretnym temacie aż do uporania się z tym problemem, mozna czytnąć ze zrozumieniem a nie szukać pretekstu do przyczepki :ok: :P
Awatar użytkownika
SCKAPE
Nałogowiec
Posty: 974
Rejestracja: sob 23 lip 2011, 16:44:28
Lokalizacja: Stockport

#8

Post autor: SCKAPE »

fakt dzis zauważyłem, ze jak wczisne ''zobacz swoje posty'' to mam napis 1 z 3 strona i nie ma przejść jak na następne.. a czasami korzystam z tego jak chce cos znalesc w postach ktorych o cos kiedys pytalem..
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#9

Post autor: młody »

no jest to uciazliwe, trzeba poczekać
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#10

Post autor: Pecado »

Potwierdzam, cos sie wywaliło z plikami cache na serwerze. teraz juz powinno być wszytko po staremu
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#11

Post autor: młody »

potwierdzam, wszystko w porządku :D
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#12

Post autor: Pecado »

to zamykam ;)
Zablokowany