AirDuct Civic 5gen. HB/Coupe

Zamówienia z zagranicy i Polski :)
kuchar

AirDuct Civic 5gen. HB/Coupe

Postautor: kuchar » 25 sty 2010, 14:11

Witam
Jak wiecie użytkownik jero11/hcct robi takie AirDuct'y/chwytaki powietrza:
Obrazek

O ile ma to jak najbardziej sens na prawą strone zeby doprowadzic powietrze do filtra o tyle na przeciwną strone bylo by tylko po to zeby wyglądało.
Myśle, ze gdyby bylo conajmniej kilka osob chętnych Jero11 wykonał by forme i zrobil takie wloty...dla mnie jednego cena byla by zbyt duza jak za kawalek plastiku.
Ja i Aro jestesmy chętni na taki wlot, czy ktos jeszcze ?

lista wstępne na zachęte:

1. Kuchar
2. Aro
Awatar użytkownika
piciu81
Podwójny As

Postautor: piciu81 » 25 sty 2010, 15:33

mówisz o której stronie? ori wlot powietrza od strony pasażera czy chcesz dorabiać na drugą stronę?
NO RACE NO FUN!
kuchar

Postautor: kuchar » 25 sty 2010, 15:58

od strony pasażera juz mam taki wlot.
tutaj pytam o chętnych na wlot od strony kierowcy...mi tam zostanie halogen wiec chętnie bym wlozyl drugi taki AirDuct tylko dla wyglądu.
bartosz

Postautor: bartosz » 29 sty 2010, 12:15

ja też bym się pisał na wlot od strony kierowcy bo mi została dziura po halogenach i nie ma zbytnio z tym co zrobić..tylko żeby cena była w miarę ogarnięta.

i pytanko bo sa dwa rodzaje air??ktory by mial byc robiony???

1. Kuchar
2. Aro
3.Bartosz
kuchar

Postautor: kuchar » 29 sty 2010, 12:18

co do ceny to jero11 dał mi odpowiedź, że cena będzie taka sama jak w przypadku wlotu od strony pasazera czyli 65zł z przesyłką ale musiało by byc 15osób chętnych...zoabczymy ile sie zgłosi tutaj bo moze warto wystawic ten teman na ckp.
bartosz

Postautor: bartosz » 29 sty 2010, 15:23

oki cena spoko tak samo jak wcześniej
tylko pytanie która wersja Air Ducta ??bo były dwie żeby ludziki wiedziały???
kuchar

Postautor: kuchar » 29 sty 2010, 15:29

ja pytalem o wersje 1 taką, która jest na fotce w pierwszym poście tego tematu i mnie tylko taka by interesowała...
bartosz

Postautor: bartosz » 29 sty 2010, 18:03

jesli to jak na 1 to oke trzeba na ckpl dac temat i dzialac:) ja sie tak czy tak napewno pisze
kuchar

Postautor: kuchar » 31 sty 2010, 11:13

chciałem wystawic na ckpl ten temat bo tam na pewno znajdzie się więcej chetnych ludzi na to... ale tam jest cos nie tak. nie czytalem regulaminu bo mi się nie chce ale temat w grupowych chyba musi byc zaatceptowany przez moderatora.
Bartosz jak mozesz to skopjuj ten temat i sprobuj tam zalozyc.
bartosz

Postautor: bartosz » 31 sty 2010, 14:50

tez lipa ... nie moge napisac tematuu ??? :(
Pecado
Natchniony
Kontakt:

Postautor: Pecado » 01 lut 2010, 07:22

naprawde , az tak ciezko przeczytac ??

Ideą zakupów grupowych jest - znalezienie jak najkorzystniejszej oferty na dany przedmiot,

ZAKUPY GRUPOWE nie są przeznaczone do darmowego ogłaszania/oferowania rzeczy na sprzedaż danej osoby...!!

ZAKUPY GRUPOWE - powinny przebiegać w następujący sposób:
osoba która chce nabyć jakąś konkretną rzecz, pisze (zakłada nowy temat), w którym opisuje jaki przedmiot/rzecz/część/usługę chciała by nabyć ...

założenie nowego tematu podlega ocenie moderatora, który akceptuje lub nie temat.

następnie tworzona jest lista osób chętnych oraz osób mogących załatwić dany towar.

Bardzo proszę o nie traktowanie tego działu jak Giełda KUPIĘ, czy SPRZEDAM !!

Ten dział to nie miejsce do zamieszczania ofert !!

* obowiązuje bezwzględna kultura wypowiedzi !!
* zabrania się komentowania cen (jeżeli masz lepszą ofertę, możesz pomóc - zaproponuj to)
* dublowania tematów, czyli zakładania kolejnego tematu z chęcią zakupu takiej samej rzeczy
* wszelkie przejawy i objawy oszustwa będą surowo karane
bartosz

Postautor: bartosz » 03 lut 2010, 11:13

czyżby temat Umarł ??? Kuchar ??
kuchar

Postautor: kuchar » 03 lut 2010, 12:45

no niestety chętnych nie wiadac na tym forum.
a na ckpl regulamin:
Pecado pisze:ZAKUPY GRUPOWE nie są przeznaczone do darmowego ogłaszania/oferowania rzeczy na sprzedaż danej osoby...!!
kuba_guzik110
Żółtodziób

Postautor: kuba_guzik110 » 16 lut 2010, 15:54

jak chcecie moge wykonac takiego airdukta :)
kuchar

Postautor: kuchar » 16 lut 2010, 16:10

chcemy...tylko musiał by wyglądac identycznie jak ten, które robił Jero11 od strony pasazera(oczywiscie wygladac identycznie ale pasować na druga strone).
kuba mailes lub widziales te od jero11?
HCCT
Berbeć

Postautor: HCCT » 16 lut 2010, 18:04

kuchar pisze:kuba mailes lub widziales te od jero11?

tak się składa że wykonawca kuby skopiował mojego Air Duct-a...
bartosz

Postautor: bartosz » 17 lut 2010, 10:08

jesli by sie ktoś podjął dalej jestem chetny na zakup....

tylko tak jak kuchar pisze że to było w miare dobrze spasowane i air ten ktory wchodzi a nie ten większy co na zderzak zachodzi. :)
kuchar

Postautor: kuchar » 17 lut 2010, 11:32

poprostu musiał by miec identyczny kształt jak ten, które robil jero11 tyle, że ma pasować od strony kierowcy.
kuba_guzik jesli jestes w stanie to wykonać chocby w kilku sztukach to podaj cene...?
Awatar użytkownika
piciu81
Podwójny As

Postautor: piciu81 » 24 lut 2010, 14:54

zainteresowania nie ma bo lepiej wygląda jak jest tylko z jednej strony ten air duct a z drukiej ori kratka, zwłaszcza że mocy użytkowej też nie ma.
NO RACE NO FUN!
kuchar

Postautor: kuchar » 24 lut 2010, 14:59

czy się ma podobac czy nie to juz zalezy od indywidualnego 'widzimisie' wg. mnie taki air duct po obydwu stronach wyglądał by duzo lepiej niz tylko po jednej a z drugiej oem kratka....mocy użytkowej nie ma oczywiscie to jasne ale w tym wypadku chodzilo tylko o względy stylistyczne.
temat wyczerpany...nie ma chetnych wiec narazie i ja rezygnuje jak zajdzie potrzeba kupie taki jako pojedyncza sztuka.

Wróć do „Zamówienia Grupowe”