Agrotuning czy dopracowana konstrukcja?

Rozmowy nie do końca związane z motoryzacją.

Agrotuning czy dopracowana konstrukcja?

Czas głosowania minął ndz 20 mar 2011, 00:47:02

Agro
2
15%
Profi robota
11
85%
 
Liczba głosów: 13
janekgdansk

Agrotuning czy dopracowana konstrukcja?

#1

Post autor: janekgdansk »


macie tu kolesia który przerabia Honde w dosc nietypowy sposob. Nie jest to co prawda Civic, a crx, ale jestem ciekaw Waszej opinii ; )
Edler

#2

Post autor: Edler »

Co kto lubi :P dla mnie to jest wieś ale koleś robi to profesjonalnie i należy mu sie szacunek za wkład pracy :)
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2807
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#3

Post autor: K23 »

Gość wkłada masę pracy i nie wygląda to jak jakaś mega kupa, chociaż do R8 daleko. Raczej nie chciałbym jeździć czymś takim, zamiast jakimś fajnym normalnym autem za równowartość włożonej kasy... Trochę to tak jak lotki ala spoon (bez obrazy dla nikogo ), on robi takie ala R8. ;) Jest to jakiś tam fake, podrabianych Nike nikt nie kupi, ale dokładkę czy lotkę jak najbardziej... ;) Ja tego R8 za wiochę nie uważam, no ale podróba to jest i już :P
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#4

Post autor: Pecado »

te aluminiowe blachy z podłogi Ikarusa to przegiecie ;)
dla mnie to ciekawostka, która mowi o tym, ze jak ktos ma pasje to nic go nie powstrzyma :D
Arthas

#5

Post autor: Arthas »

Dla mnie kawał profi roboty. Koleś ma pasje i umiejętności. Ludzi którzy robią domki z zapałek też nikt nie rozumie, no chyba, że ktoś kto sam je robi ;) (takie tylko porównanie). Sami powiedzcie, czy jakbyście mieli stłuczke i możliwość oddania auta do takiego właśnie kolesia, to czy byście nie oddali na blachare. Ja bez wahania, bo bym wiedział, że będę miał wszystko ogarnięte profi. Podsumowując jak dla mnie będzie miazga i tyle...
Kodzak
Pełnoprawny User
Posty: 57
Rejestracja: śr 09 mar 2011, 23:51:55
Lokalizacja: Radziejowice/Żyr
Kontakt:

#6

Post autor: Kodzak »

moim zdaniem włożone zostało sporo czasu,chęci i kasy. Dla mnie jest to warte grzechu bo nie każdy może zbudować takie coś np. skąd wogóle pomysł?
Fakt, za tą cenę można jeźdźić innym autem które jest młodsze,ale każdy ma to co lubi i chce :)
chaos
Podwójny As
Posty: 273
Rejestracja: pn 20 wrz 2010, 10:28:12
Lokalizacja: Gliwice

#7

Post autor: chaos »

pro ale mógł zrobić s 2000 albo cr-z hehe
Kondraczek
Podwójny As
Posty: 244
Rejestracja: wt 03 sie 2010, 20:09:21
Lokalizacja: Bezwola/Lublin

#8

Post autor: Kondraczek »

Widziałem wcześniej te filmiki, fakt że gość ma pomysł, ma umiejętności, no i dużo wolnego czasu. No ale że akurat zrealizował swoje dzieło za pomocą CRXa to mu nie wybacze :/
Aciulek
Potrójny As
Posty: 350
Rejestracja: pt 24 paź 2008, 15:59:57
Lokalizacja: Łódż

#9

Post autor: Aciulek »

podoba mi sie to co zrobil i to ze koles wlozyl duzo pracy w ten projekt, a to ze zrobil projekt na crx to znaczy ze wie co dobre :)

z tego co widze to nie jego pierwszy projek, pierwszy to jakis "badmobil" :D
Awatar użytkownika
grrruby
Nałogowiec
Posty: 837
Rejestracja: sob 19 lut 2011, 00:49:19
Lokalizacja: Gorlice/Rzeszów

#10

Post autor: grrruby »

ten batmobil to chyba chodzi o samochód batmana :P

wg mnie to wszystko ma swoje dobre i złe strony, ale to ma chyba więcej tych złych... ogólnie dziwny człowiek troche :P no ale ma zajawkę ;) tylko szkoda ze np nie ma jej na JDM, kto wie, co by stworzył :D

właściwie... po co on to robi? :D
bonio89
Berbeć
Posty: 48
Rejestracja: czw 10 mar 2011, 08:00:40
Lokalizacja: Szczecin

#11

Post autor: bonio89 »

CYkada
Nałogowiec
Posty: 820
Rejestracja: sob 22 maja 2010, 22:53:50
Lokalizacja: poznan

#12

Post autor: CYkada »

Kwapcio23 pisze:Gość wkłada masę pracy i nie wygląda to jak jakaś mega kupa, chociaż do R8 daleko. Raczej nie chciałbym jeździć czymś takim, zamiast jakimś fajnym normalnym autem za równowartość włożonej kasy... Trochę to tak jak lotki ala spoon (bez obrazy dla nikogo ), on robi takie ala R8. ;) Jest to jakiś tam fake, podrabianych Nike nikt nie kupi, ale dokładkę czy lotkę jak najbardziej... ;) Ja tego R8 za wiochę nie uważam, no ale podróba to jest i już :P
jakbys byl w temacie to bys wiedzial ze nie robi on repliki r8, w sumie z tylu tylko lampy sa z r8 nawet na jednym filmiku sa pokazane 2 tyly i jedyny wspólny element to lampy...

jak dla mnie profi robota, zobaczcie jak to wszystko jest spasowane, blotniki itp
Kwapcio23 pisze:Trochę to tak jak lotki ala spoon
rozumiem ze ty masz wszystko ori i ultra rare jdm?
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2807
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#13

Post autor: K23 »

CYkada pisze:
Kwapcio23 pisze:Gość wkłada masę pracy i nie wygląda to jak jakaś mega kupa, chociaż do R8 daleko. Raczej nie chciałbym jeździć czymś takim, zamiast jakimś fajnym normalnym autem za równowartość włożonej kasy... Trochę to tak jak lotki ala spoon (bez obrazy dla nikogo ), on robi takie ala R8. ;) Jest to jakiś tam fake, podrabianych Nike nikt nie kupi, ale dokładkę czy lotkę jak najbardziej... ;) Ja tego R8 za wiochę nie uważam, no ale podróba to jest i już :P
jakbys byl w temacie to bys wiedzial ze nie robi on repliki r8, w sumie z tylu tylko lampy sa z r8 nawet na jednym filmiku sa pokazane 2 tyly i jedyny wspólny element to lampy...

jak dla mnie profi robota, zobaczcie jak to wszystko jest spasowane, blotniki itp
Kwapcio23 pisze:Trochę to tak jak lotki ala spoon
rozumiem ze ty masz wszystko ori i ultra rare jdm?
Nie mam wszystkiego "rare jdm" i się nie spinaj, a lotki ala spoon nigdy założę, głównie przez to, że mi się nie podoba po prostu. ;) Nie miałem zamiaru nikogo obrazić, bo jasne, że nie każdego stać, tylko taki to ten nasz jdm, że połowa części "ala..."

I sorry, że "nie jestem w temacie i nie wiem" :wstyd:
CYkada
Nałogowiec
Posty: 820
Rejestracja: sob 22 maja 2010, 22:53:50
Lokalizacja: poznan

#14

Post autor: CYkada »

Kwapcio23 pisze:Nie miałem zamiaru nikogo obrazić, bo jasne, że nie każdego stać, tylko taki to ten nasz jdm, że połowa części "ala..."
a co to jest forum o tematyce jdm? niewydajemniesie... ten tekst bedzie bardziej odpowiedni na passworda albo jdmoption...
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2807
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#15

Post autor: K23 »

CYkada pisze:
Kwapcio23 pisze:Nie miałem zamiaru nikogo obrazić, bo jasne, że nie każdego stać, tylko taki to ten nasz jdm, że połowa części "ala..."
a co to jest forum o tematyce jdm? niewydajemniesie... ten tekst bedzie bardziej odpowiedni na passworda albo jdmoption...
To nie jest forum o tematyce jdm, ale jest to forum, więc wolno mi się wypowiadać i na passworda albo jdmoption nie będę uciekał, bo Ty masz jakiś problem. Czepiasz się bzdetów wywołując beznadziejną rozmowę totalnie nie na temat... Czill.
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#16

Post autor: Pecado »

:offtopic:

Szkoda ze zabarkło sił na przebudowanie przodu. Obejrzałem 80% filmików i jak dla mnie to mega praca włozona w projekt. A i efekt calkiem znośny. Ale to jak wiadomo jest kwestią gustu.
Jak dla mnie plus za wyobraznie, za umiejetnosci i solidne podejscie do roboty.
CYkada
Nałogowiec
Posty: 820
Rejestracja: sob 22 maja 2010, 22:53:50
Lokalizacja: poznan

#17

Post autor: CYkada »

Kwapcio23 pisze: Czepiasz się bzdetów wywołując beznadziejną rozmowę totalnie nie na temat...
nie, poprostu nie lubie tekstów typu "jestem bardziej jdmowy od Ciebie, bo ty masz fejk lotke, a ja mam ori"

Pecado pisze::offtopic:

Szkoda ze zabarkło sił na przebudowanie przodu. Obejrzałem 80% filmików i jak dla mnie to mega praca włozona w projekt. A i efekt calkiem znośny. Ale to jak wiadomo jest kwestią gustu.
Jak dla mnie plus za wyobraznie, za umiejetnosci i solidne podejscie do roboty.
w jakim sensie zabraklo sił?
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2807
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#18

Post autor: K23 »

CYkada pisze:
Kwapcio23 pisze: Czepiasz się bzdetów wywołując beznadziejną rozmowę totalnie nie na temat...
nie, poprostu nie lubie tekstów typu "jestem bardziej jdmowy od Ciebie, bo ty masz fejk lotke, a ja mam ori"
Nie sądzę żebym tu był bardziej jdmowy od kogoś, poza tym moje auto to na razie praktycznie seria, dlatego też zupełnie nie pisałem tego w takim kontekście, że ja to cośtam...
Koniec OffTopa.
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#19

Post autor: Pecado »

CYkada pisze: w jakim sensie zabraklo sił?
ogladałem jego filmiki jakis czas temu, ale na zadnym z nich nie było widac jak wyglada przod. Na fotach na allegro takze nie ma, wiec wnioskuje ze wiele zmian nie zaszło.
CYkada
Nałogowiec
Posty: 820
Rejestracja: sob 22 maja 2010, 22:53:50
Lokalizacja: poznan

#20

Post autor: CYkada »

jak dodawał filmiki i sie oglądalo na bierząco to zawsze bylo widac jakis progres, powoli cos tam dzieje, i tak od tego batmobilu to duzo się zmieniło auto, on ma chyba planowany koniec na 2012 wiec jeszcze czas, a aukcja na allegro byla zawsze, jescze za za czasów batmobilu, on sobie taka reklame przez allegro robi...
ODPOWIEDZ