Paker Zone

Rozmowy nie do końca związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2683
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#61

Post autor: Laskosz »



Dzisiaj znowu nie mogę rąk wyprostować. Dziękuje za motywację
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#62

Post autor: gruszecky »

Laskosz pisze:

Dzisiaj znowu nie mogę rąk wyprostować. Dziękuje za motywację
wszystko kwestia towaru ;).

gośc wali koks to może godzinami machać bicka, ja tam jak biorę 18kg hantlę na rękę to po 10 powtórzeniach na modlitewniku mówię pass
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Fantomas
Pełnoprawny User
Posty: 78
Rejestracja: ndz 08 sty 2012, 22:56:41
Lokalizacja: WrocłaW

#63

Post autor: Fantomas »

Laskosz pisze:Zastanawiam się czy sobie po prostu jakiejś kreatyny nie kupic. Nigdy nie brałem przedtreningówek. Właściwie to nigdy nie brałem nic innego poza kreatyną i jakimś gainerem, ale to było krótko i w małych ilościach
Kreatyna jest dobra i skuteczna, użyj jej wtedy kiedy twoje treningi dojdą do takiego poziomu że nie będziesz w stanie w pełni mocy zrobić wszystkich treningów w tygodniu, bo jak wszyscy mówią że daje siłę to bajka, pomaga tylko w utrzymaniu intensywności treningów. Jak nie brałeś przed treningówek polecam mocną kawę na 30 min przed treningiem z odrobiną cukru. Gainery i białka to tylko zastępstwo posiłków których np. nie możesz zjeść albo nie zdążysz.
Laskosz pisze:

Dzisiaj znowu nie mogę rąk wyprostować. Dziękuje za motywację
Heh.. temat rzeka, oglądanie takich filmików tylko może cię zdemotywować bo ci ludzie nie mają nic wspólnego ze sportem i zdrowiem, a tym bardziej używanie ich treningów nie spowoduje progresu, oni są na takich ilościach środków dopingujących ze gdybyś ich użył to leząc budował byś mięśnie, więc nie ma co się tym sugerować polecam dla naturala trening FBW o zmiennej tygodniowej intensywności.
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2683
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#64

Post autor: Laskosz »

Tych filmików Fletchera nie traktuje poważnie, bo ciężko coś takiego brać na poważnie :P
Wiem właśnie że tak działa kreatyna, dlatego teraz rozważam zakup, bo jak ćwiczę jedną partię dziennie, z krótszymi przerwami między seriami, to pod koniec już mięśnie przestają działać.
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Fantomas
Pełnoprawny User
Posty: 78
Rejestracja: ndz 08 sty 2012, 22:56:41
Lokalizacja: WrocłaW

#65

Post autor: Fantomas »

Laskosz pisze:Wiem właśnie że tak działa kreatyna, dlatego teraz rozważam zakup, bo jak ćwiczę jedną partię dziennie, z krótszymi przerwami między seriami, to pod koniec już mięśnie przestają działać.
Ile razy w tygodniu chodzisz na trening?
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2683
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#66

Post autor: Laskosz »

Mam zamiar 5 razy, ale że siłownie nie jest najważniejsza, czasami się może nie udać
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Fantomas
Pełnoprawny User
Posty: 78
Rejestracja: ndz 08 sty 2012, 22:56:41
Lokalizacja: WrocłaW

#67

Post autor: Fantomas »

Laskosz pisze:Mam zamiar 5 razy, ale że siłownie nie jest najważniejsza, czasami się może nie udać
Nie wiem jaki masz cel treningu ale jestem na 100% pewny że nie osiągniesz tego treningiem który robisz, chyba że jesteś mocno zbudowanym kulturystą który przed zawodami przygotowuje się na wyjście na scenę i walczy o każdy % bfa i o każdą żyłkę na mięśniach. Uznaję że nie jesteś, wiec tak, chodzenie w twoim przypadku na siłownię 5 razy w tygodniu i trenowanie każdej partii osobno nie da żadnego KONKRETNEGO efektu (pomijając fakt że da coś w niewielkim stopniu a mogło by być lepiej) Napisz najlepiej czy masz kogoś ogarniętego w temacie (sądzę że nie) jaki jest twój cel, jak długo masz już do czynienia z siłownią, wzrost, wagę, wiek, jaką masz znajomość techniki wykonywania ćwiczeń? Oczywiście nie musisz ja tylko proponuje pomoc.
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2683
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#68

Post autor: Laskosz »

Fantomas pisze: Nie wiem jaki masz cel treningu ale jestem na 100% pewny że nie osiągniesz tego treningiem który robisz, chyba że jesteś mocno zbudowanym kulturystą który przed zawodami przygotowuje się na wyjście na scenę i walczy o każdy % bfa i o każdą żyłkę na mięśniach. Uznaję że nie jesteś, wiec tak, chodzenie w twoim przypadku na siłownię 5 razy w tygodniu i trenowanie każdej partii osobno nie da żadnego KONKRETNEGO efektu (pomijając fakt że da coś w niewielkim stopniu a mogło by być lepiej) Napisz najlepiej czy masz kogoś ogarniętego w temacie (sądzę że nie) jaki jest twój cel, jak długo masz już do czynienia z siłownią, wzrost, wagę, wiek, jaką masz znajomość techniki wykonywania ćwiczeń? Oczywiście nie musisz ja tylko proponuje pomoc.
Masz krótką pamięć chyba bo udzielam sie w tym temacie odkąd powstał :P
W stosunkowo krótkim czasie urosłem z 78 kg do ponad 90, w sposób który też miał być nierealny, a teraz chce się trochę wyciąć. Nie chce jakoś mocno schudnąć. Już to kiedyś robiłem, mój brat również, ale bardzo chętnie przeczytam co byś proponował ;)
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#69

Post autor: gruszecky »

ojjj mamy tu miłośnika FBW widzę;] Naturalnie się nie zgadzam, gdyż dla mnie 4x w tygodniu to brezwzględne minimum, a staram się być 6x jak zdrowie pozwala (naprzemiennie Split z superseriami + 20minut cardio po treniongu i 2 osobne dni na cardio).

Fantomas, widzę że chcesz pomagać, fajnie, ale dobrze by byo gdybyś zaprezentował swoje efekty i przyrosty, bo internetowych teoretyków to jest około tryliarda na kfd na przykład ;)
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
rad-ek
Obeznany
Posty: 130
Rejestracja: pn 23 wrz 2013, 18:13:11
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

#70

Post autor: rad-ek »

Ciekawe tematy tu można poczytać :D
NIGDY WIECEJ RZEŹBY!
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2683
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#71

Post autor: Laskosz »

Jak ćwiczycie brzuch? bo mi od jakiegoś czasu nie pojawiają się zakwasy i nie wiem co jest
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#72

Post autor: gruszecky »

intensywnie.
w zwisie 20 powt, boczne zgięcia z obciążeniem 25kg , skłony , rowerek-> repeat
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2683
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#73

Post autor: Laskosz »

No i jak jest pakiery? Mnie trzeci tydzień boli bark, obojczyk, szyja kij wie co, po tym jak mi się ręka wyboczyła przy rozpiętkach. Przez to nie da rady normalnie funkcjonować. Mieliście tak? Jak długo to boli?
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2807
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#74

Post autor: K23 »

Mnie pstryknęło w łokciu, ale na szczęście po trzech dniach przeszło, strach był też ostatnio z kolanem trochę, ale żyję. ;)
Olek01990
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: pt 13 maja 2016, 17:52:19
Lokalizacja: krk

#75

Post autor: Olek01990 »

U mnie też kontuzja co chwilę, ale staram się nie przesadzać, do wszystkiego trzeba dojść powoli.
Interesuję się głównie suplementami diety i zdrowym trybem życia.
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

Paker Zone

#76

Post autor: gruszecky »

u mnie ciągle tak samo jak 5 lat temu :D
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Awatar użytkownika
Drix
Natchniony
Posty: 1957
Rejestracja: pn 23 cze 2014, 22:19:12
Lokalizacja: Kraśnik / Lublin
Wiek: 29

Paker Zone

#77

Post autor: Drix »

No w sumie u mnie od pięciu lat też to samo... waga stopniowo w górę :D :D
Ostatnio zmieniony śr 15 sty 2020, 11:33:22 przez Drix, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rumpel
Natchniony
Posty: 1421
Rejestracja: ndz 21 paź 2018, 13:45:03
Lokalizacja: PZ
Wiek: 33

Paker Zone

#78

Post autor: Rumpel »

Górnicy to przy was chuj.
Obrazek
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2683
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

Paker Zone

#79

Post autor: Laskosz »

U mnie ostatnio ciężko z czasem, ale obiecuję że zacznę regularnie, przynajmniej 3 razy w tygodniu
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Awatar użytkownika
Drix
Natchniony
Posty: 1957
Rejestracja: pn 23 cze 2014, 22:19:12
Lokalizacja: Kraśnik / Lublin
Wiek: 29

Paker Zone

#80

Post autor: Drix »

Hyhy ja to muszę już biegać regularnie, bo w maju startuje w biegu po roztoczu na 30km z kumplem ^^
ODPOWIEDZ