glosniki przy lusterkach?

Tylko informacje i dane techniczne.
Tiger
Forumowy As
Posty: 151
Rejestracja: pn 29 cze 2009, 21:32:39
Lokalizacja: Łódź

glosniki przy lusterkach?

#1

Post autor: Tiger »

dzis na otomoto spotkalem sie z ogloszeniem w ktorym gosc napisal iz posiada w Qpie 6 glosnikow seryjnie: 2 w trojkatach przy lusterku 2 w drzwiach 2 w polce. z tego co wiem to tweetery nie wystepowaly w trojkatach od lusterek tylko w drzwiach. jak to jest? link do oglosenia nizej

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11217783
Majkel89

#2

Post autor: Majkel89 »

Tweetery w drzwiach występowały głównie w EJ1, OEM tweetery w trójkątach od lusterek też były wypuszczane, ale to już jest naprawdę rzadki rarytas. Wydaje mi się że były tylko w opcji w SiRII, sygnował je Pionier. Natomiast te tweetery w tej coupecie z ogłoszenia wcale nie są oryginalne.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JDM-Hond ... ccessories
The Player

#3

Post autor: The Player »

Do tego "Pro-Tec" bez carbonu, gałki Momo, poduch, klimy...
BadColins
Forumowy As
Posty: 167
Rejestracja: wt 13 paź 2009, 18:25:02
Lokalizacja: Olsztyn

#4

Post autor: BadColins »

Racja jak na PRO - TEC to baaardzo uboga wersja :happy:
kuchar

#5

Post autor: kuchar »

to jest taki Pro-tec jak to zawieszenie KONI które wg. sprzedającego siedziało w Pro-tec'u.... a ten tweeter wyglada jak byłby przybity gwoździem.
Tiger
Forumowy As
Posty: 151
Rejestracja: pn 29 cze 2009, 21:32:39
Lokalizacja: Łódź

#6

Post autor: Tiger »

to ze kolo PRO-TEC'a ta Honda to raczej nawet nie stala to jestem swiadomy:) "Seryjne zawieszenie KONI" tez wzbudzilo usmiech na mej pieknej twarzy, bo wiem co mam u siebie:) i co powinno tam byc:) zdziwyly mnie tylko te tweetery



ps. Player to ze nie ma okleiny galki itd to mozna zerwac/wyjac:) wystarczy ze klimy nie ma a z tego co wiem Klima byla seryjnie w pro-tec'ach
The Player

#7

Post autor: The Player »

Tiger pisze: ps. Player to ze nie ma okleiny galki itd to mozna zerwac/wyjac:) wystarczy ze klimy nie ma a z tego co wiem Klima byla seryjnie w pro-tec'ach
Tylko, że klima była również w nie Pro-Tecach.
Tiger
Forumowy As
Posty: 151
Rejestracja: pn 29 cze 2009, 21:32:39
Lokalizacja: Łódź

#8

Post autor: Tiger »

The Player pisze:
Tiger pisze: ps. Player to ze nie ma okleiny galki itd to mozna zerwac/wyjac:) wystarczy ze klimy nie ma a z tego co wiem Klima byla seryjnie w pro-tec'ach
Tylko, że klima była również w nie Pro-Tecach.
tak samo poducha tez byla nie w pro-tec'ach a klima jest ogolnie zadsza niz 2 jaski:) wiec przynajmniej ja jak szukam proteca to zwracam glownie uwage czy ma klime jak ma to dopiero doszukuje sie detali glebiej;)

ja np. u Siebie nie mam okleiny(byla drewniana niemiec zmienil) mam galke seryjna ale full opt i zawieszenie Kyaba:) do tego na progach PRO-TEC:) btw jest na sprzedaz:D
Awatar użytkownika
AriN
Potrójny As
Posty: 327
Rejestracja: sob 16 gru 2006, 16:23:22
Lokalizacja: 3Miasto

#9

Post autor: AriN »

Twetery na bank nie oem zobacz jak kabelek widać... Naklejka Pro-tec też jest dorabiana ponieważ oryginalna jest wypukła... Nie każdy pro-tec ma klimę ;)
:D TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ, ŻEBY W TO UWIERZYĆ! :D
ODPOWIEDZ