coupe PRO-TEC

Tylko informacje i dane techniczne.
Awatar użytkownika
Drive-R
Podwójny As
Posty: 276
Rejestracja: śr 18 sty 2012, 13:48:08
Lokalizacja: Wielkopolska (Ł-ca)

#41

Post autor: Drive-R »

Witam
Mam Pro-Tec'a EJ2 od kilku miesięcy. Zawieszenie się u mnie zgadza, okleina konsoli jest, gałka MOMO jest, poduszki x2 są, pełna elektryka jest (el. szyby, el. lusterka, el. szyberdach, centralny zamek, immobilajzer), klima jest, naklejki wszelakie i nakładki progów są również, czarna tapicerka na pokładzie, lampka w bagażniku również działa (mimo że ktoś zgubił plastikowy klosz :dry: ), przednia dokładka VTi ( jeszcze nie odpadła :flex: )
- Kupiłem auto na stalowych więc nie mam odniesienia co do alusków
- Układ wydechowy był zmieniany nie dawno jeszcze "za Niemca" na zwykły OEM z EJ
- na tylnej półce były zamontowane głośniki ale bez OEM maskownic (były OEM wtyczki/instalacja w bagażniku)
- nie było 3 STOP - montowałem sam (brak OEM wtyczki/instalacji do 3 STOP)
- nie było podłokietnika (obecnie czeka na montaż)
- nie było halogenów z przodu (obecnie czekają na montaż)
- Nie ma DIMMERa, Tempomatu, podgrzewanych lusterek, podgrzewanych foteli, skórzanych foteli, ABSu, lampki rezerwy, lampki otwartych drzwi i lampki z napędów 4x4 (tak jak w CIVIC wersja RTSi)
p.s.
jeśli coś mi się przypomni zrobię UP'a
Mugen
Podwójny As
Posty: 290
Rejestracja: czw 28 sie 2008, 15:37:34
Lokalizacja: Łódź

#42

Post autor: Mugen »

Drive-R pisze:- Nie ma DIMMERa, Tempomatu, podgrzewanych lusterek, podgrzewanych foteli, skórzanych foteli, ABSu, lampki rezerwy, lampki otwartych drzwi
To było tylko w USDM, maskownice głośników, podłokietnik i halogeny można było zakupić za dopłatą w salonie do każdej wersji civic-a
White EG4 D15B3
Brown EJ2 D15B7 -> 2x B16A1 -> B20VTEC
Violet EJ2 B16A JDM
Ugasss
Berbeć
Posty: 27
Rejestracja: pn 02 maja 2011, 14:38:09
Lokalizacja: Radom

#43

Post autor: Ugasss »

WItam niedawno kupilem wlasnie swoja ej :D dokladnie w niedziele czytalem pierwszy topick no i tak jest w niej pelna elektryka 2 poduchy klimatyzazja byly juz zalozone inne glosniki z tylu poniewaz poprzedni wlasciciel potrzebowal wiecej mocy, galki zmiany biegów nie bylo a na kokpicie jest troche kleju? Silnik to d15b7 ale zostal zmieniony przez wlasciciela jakies 2 miechy temu. Czy jest możliwoscia ze to pro tec ?
Mugen
Podwójny As
Posty: 290
Rejestracja: czw 28 sie 2008, 15:37:34
Lokalizacja: Łódź

#44

Post autor: Mugen »

Ciężko określić. W tej chwili pro teców się narobiło tyle, ze to głowa mała i dotego każdy ma inne wyposażenie wiec ciężko określić który jest prawdziwy.
White EG4 D15B3
Brown EJ2 D15B7 -> 2x B16A1 -> B20VTEC
Violet EJ2 B16A JDM
ODPOWIEDZ