Chlapacze.

Tylko informacje i dane techniczne.
griszkins
Żółtodziób
Posty: 13
Rejestracja: pn 06 paź 2008, 08:07:13
Lokalizacja: Płock

Chlapacze.

#1

Post autor: griszkins »

"kolega" z salonu Hondy bardzo się przejął moim, beznadziejnym jak się na początku wydawało, przypadkiem i mówi "błotniki przednie są takie same w coupe co w hb więc przednie chlapacze od hb natomiast tylny zderzak jest jak w sedanie więc tylne chlapacze od sedana" kto mu to rozkompletuje i czy tak jest na prawdę :gossip:

EDIT: Tytuły tematów zaczynamy z wielkiej litery.
Ostatnio zmieniony ndz 19 lip 2009, 09:37:14 przez griszkins, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#2

Post autor: Uszy »

albo ejstem ulomny, albo bardzow zawile opisałeś swoją historię :D powiem tak chclapacze na przód pasują do coupe zarówno od hb jak i sedana i coupe, jesli chodziy o tył to mamy dwie opcje, albo kupujemy ori chalapcze od coupe, albo zakladamy te z wersji sedan. wszystko w temacie.
griszkins
Żółtodziób
Posty: 13
Rejestracja: pn 06 paź 2008, 08:07:13
Lokalizacja: Płock

#3

Post autor: griszkins »

niestety to jest zawiłe i niestety to jest cytat gościa z nowo otwartego salonu Hondy w Płocku, koleś uświadamiał mnie że do V gen nigdzie, nawet w Japonii nie dostanę akcesoriów do mojej piękności, jak mu podałem numery chlapaczy to odpowiedział mi j.w., może jeszcze się nauczy :bangin:
dzięki pzdr
Awatar użytkownika
AriN
Potrójny As
Posty: 327
Rejestracja: sob 16 gru 2006, 16:23:22
Lokalizacja: 3Miasto

#4

Post autor: AriN »

Hmmm chlapki przód HB i Coupe identyczne. Tył Coupe i Sedan identyczne.

Dziwi mnie tekst o tym że nie da się kupić chlapków to jak one dostały się na rynek :bored:
:D TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ, ŻEBY W TO UWIERZYĆ! :D
vidar

#5

Post autor: vidar »

elfy przynieśli... :P

Ten sprzedawca faktycznie musi się jeszcze wiele nauczyć. Niejeden handlarz częściami stanie na głowie żeby coś sprzedać i wyciągnie konkretną część spod ziemi, a widocznie tamtemu się nie chce.
Ostatnio zmieniony wt 23 gru 2008, 06:52:08 przez vidar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AriN
Potrójny As
Posty: 327
Rejestracja: sob 16 gru 2006, 16:23:22
Lokalizacja: 3Miasto

#6

Post autor: AriN »

Vidar takie cos dzieje sie w CCU gdzie chłopaką już nie chce sie szukać części mimo tego, że widać iż sąna pułkach...
:D TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ, ŻEBY W TO UWIERZYĆ! :D
michal
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: śr 18 lut 2009, 16:24:48

#7

Post autor: michal »

troche odgrzebuje temat, bo wydaje mi sie, a raczej jestem pewny ze chlapacze w civicu 5 gen pasują zarówno do coupe, sedana jak i hb. ja mam coupe i chlapacze tylne mam z hb a przednie z sedana :D sprzedający z takich samochodów właśnie mi je sciagali. jeden zestaw mam gdzies w garażu taki dziwny (tylne chlapacze nie pasują), ale sie okazało ze maja oznaczenie SR2 i są prawdopodobnie od solki
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#8

Post autor: Uszy »

michal pisze:chlapacze w civicu 5 gen pasują zarówno do coupe, sedana jak i hb
sedan i coupe maja takie same, hb ma inny tył, przod we wszystkich jest taki sam :-)
michal
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: śr 18 lut 2009, 16:24:48

#9

Post autor: michal »

zgadzam sie ze hb ma inny tył ale podpasuje. od sedana i coupe tył jest troche dłuższy i troche bardziej trzeba naciągnąć wewnetrzne mocowanie
adamus85

#10

Post autor: adamus85 »

to widze ze twój kolega z salonu ma jakies niekompletne info na temat chlapaczy,mozna je kupic po 1 sztuce,w kompletach na przód i tył osobno,jak i w całości!!
BRNK
Podwójny As
Posty: 280
Rejestracja: pn 20 paź 2008, 19:52:16
Lokalizacja: Łask/Łódź

#11

Post autor: BRNK »

posiadam komplet chlapaczy do 5gen hb i 6gen coupe jesli ktos bylby zainteresowany
AniolStraz
Berbeć
Posty: 32
Rejestracja: sob 17 kwie 2010, 07:19:16
Lokalizacja: W-wa / Józefów

#12

Post autor: AniolStraz »

BRNK pisze:posiadam komplet chlapaczy do 5gen hb i 6gen coupe jesli ktos bylby zainteresowany
masz jeszcze te chlapacze?? :D
BRNK
Podwójny As
Posty: 280
Rejestracja: pn 20 paź 2008, 19:52:16
Lokalizacja: Łask/Łódź

#13

Post autor: BRNK »

Sprzedały sie drugiego dnia po napisaniu tego posta :D
Zablokowany