obudowa lusterek i podłokietnik..

Tylko informacje i dane techniczne.
viruss
Żółtodziób
Posty: 19
Rejestracja: ndz 25 lip 2010, 12:08:29
Lokalizacja: Staszów

obudowa lusterek i podłokietnik..

#1

Post autor: viruss »

Wiam!
czy obudowa lusterka (ta sztywna którą przykręca się do drzwi) manualna będzie pasowała do elektrycznej?
drugie pytanie
czy podłokietnik od civic 6gen (rover) podejdzie do civic v gen? chodzi mi TYLKO o to czy nie jest za szeroki aby wcisnąć go miedzy siedzenia i jeśli by ktoś mółł niech poda wymiary tego podłokietnika (nie uwzględniając tej otwieranej górnej części) czyli:
wysokość (mierzona od tyłu;))
szerokość u góry jak i na dole (bo chyba nieco się różni?)
długość u góry i na dole
coś niezrozumiałe?
pisać;]
Pozdrawiam!
beauty is in the eye of the beholder
Awatar użytkownika
Piterex
Podwójny As
Posty: 287
Rejestracja: wt 22 mar 2011, 22:18:42
Lokalizacja: Gdańsk

#2

Post autor: Piterex »

el. lusterko manualny trójkąt chyba da się coś zrobić ale odwrotnie na 100 % nie,bo próbowałem
podłokietnik to kiedyś widziałem na ck od 6 gena połączony z mieszkiem od 5 gena i pomoc pasował
kosmo93
Berbeć
Posty: 22
Rejestracja: sob 24 mar 2012, 18:51:12
Lokalizacja: Łódź

#3

Post autor: kosmo93 »

sam montowałem od civica 6 gena 5d podłokietnik i pasuje (mieści sie między fotelami) tylko te plastiki łączące z konsolą niestety trzeba troche przypiłować żeby sie wyrównały bo troche odstają :D
Awatar użytkownika
Walnuts.inc
Nałogowiec
Posty: 896
Rejestracja: pn 28 mar 2011, 09:31:31
Lokalizacja: Opolskie

#4

Post autor: Walnuts.inc »

kosmo93 zdjęcia, zdjęcia, i jak przymontowałeś tył podłokietnika? Dorabiałeś uchwyt?
Cry "Havoc!" and let slip the dogs of war.
kosmo93
Berbeć
Posty: 22
Rejestracja: sob 24 mar 2012, 18:51:12
Lokalizacja: Łódź

#5

Post autor: kosmo93 »

ja do siebie tylko na przymiarkę to założyłem, chciałem zobaczyć czy pasuje no niby pasuje .. po szerokości idealnie, ale pozostaje kwestia tych czarnych przełączników w podłokietniku od 6 angielskiej no i trochę wyższy jest przy mocowaniu (kwestia estetyczna), ja niestety na codzień go nie używam, wole już dopasować jakoś w domku pokombinować coś z matą szklaną i fleksem, no chyba że ktoś ma inne pomysły
viruss
Żółtodziób
Posty: 19
Rejestracja: ndz 25 lip 2010, 12:08:29
Lokalizacja: Staszów

#6

Post autor: viruss »

trochę odświeżę;]
czy wie ktoś który użytkownik ma zainstalowany podłokietnik od 6 gena w 5 gen. obklejony carbonem?
kurde szukam i znaleźć nie mogę a na pewno gdzieś takowy jest (widziałem strony nie zapisałem...) tylko nie mam pewności czy na tutejszym forum a czy na civicklub.pl
beauty is in the eye of the beholder
Awatar użytkownika
szymonch3
Forumowy As
Posty: 195
Rejestracja: sob 12 sty 2013, 20:46:31
Lokalizacja: Wlkp
Kontakt:

#7

Post autor: szymonch3 »

zerknij na mój profil :)Obrazek
ODPOWIEDZ