Crash Test EG

Tylko informacje i dane techniczne.
Sebi-G

Crash Test EG

#1

Post autor: Sebi-G »

Zapewne znacie ten filmik:

CRASH TEST CIVIC EG :D

http://www.youtube.com/watch?v=5Y4yIjT83kA
zonk
Podwójny As
Posty: 221
Rejestracja: ndz 01 paź 2006, 23:51:08
Lokalizacja: 3city
Wiek: 39

#2

Post autor: zonk »

slabo widze ale jaka tam jest predkosc? 75km/h ?
vidar

#3

Post autor: vidar »

auć.... to zabolało.

Standardowo robi się taki crash przy 50 km/h, ale w tym przypadku nie jestem pewien czy to była ta prędkość.
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#4

Post autor: ceelx »

ufff noga z gazu od dzisiaj. nie wiedzialeenawet ze hanka sie tak sklada :bored:
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
biedrona
Potrójny As
Posty: 450
Rejestracja: pt 06 cze 2008, 18:10:52
Lokalizacja: Trójmiasto

#5

Post autor: biedrona »

ceelx pisze:ufff noga z gazu od dzisiaj. nie wiedzialeenawet ze hanka sie tak sklada :bored:
za bardz sie sklada... :huh:
Bolo

#6

Post autor: Bolo »

no to trzeba spokojniej jezdzic zeby czasem nikt z nas nie mial takich nieprzyjemnosci
molekss
Podwójny As
Posty: 236
Rejestracja: wt 08 lip 2008, 11:01:39
Lokalizacja: Lubań (pomorskie)
Kontakt:

#7

Post autor: molekss »

ten crash test już widziałem wcześniej. od tego czasu przed wykonaniem niebezpiecznego manewru przypominam sobie ten filmik i noga schodzi z gazu ...
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#8

Post autor: ceelx »

dobry sposob na ostrozniejsza jazde ;)
mozna przed kazdym wyjsciem sobie zlaczyc i bedzie spoko :D tylko gorzej jak ktos inny bedzie jechal bez wyobrazni :bored:
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
sven

#9

Post autor: sven »

Nie tylko Vg marszczy się jak puszka po pepsi... Większość H z lat 88-99 składa się w podobny sposób.. Co tu dużo gadać ,wystarczy oprzeć się o przedni błotnik i kilka wgniotek murowane... więc można sobie wyobrazić co dzieje się przy udeżeniu z prędkością zaledwie 50 km/h i więcej.
radziok

#10

Post autor: radziok »

redukcja masy :closedeyes:
A.D.R.

#11

Post autor: A.D.R. »

golf może za to twardy ?

sven

#12

Post autor: sven »

A.D.R. pisze:golf może za to twardy ?
Różnice widać już na pierwszy rzut oka.. Spójrz na słupek A jak składa się w cvc ,a jak wygląda to w vw...

Dla pocieszenia ...

Sebi-G

#13

Post autor: Sebi-G »

A tutaj Golf II:



Powiem tak, wole umrzeć w japończyku z uśmiechem na twarzy niż w jakimś europejskim barachle czy nawet amerykańskim.
kuchar

#14

Post autor: kuchar »

to jeździj tak żeby nie umierać czy to w japończyki czy w jakimś chinolu...
Awatar użytkownika
Maty
Pełnoprawny User
Posty: 88
Rejestracja: pn 01 wrz 2008, 20:52:42
Lokalizacja: Słupsk

#15

Post autor: Maty »

tyle że golf większy impet uderzenia przenosi na pasażerów , a hanka dzięki temu , że tak się składa - pochłania energie : jak głowy nie urwie to wyjdziesz w lepszym stanie niż z golfa :P
Magiq

#16

Post autor: Magiq »

Tak na przestrogę jeszcze :furious:
BARTAS998

#17

Post autor: BARTAS998 »

Myslalem zeby wstawic oryginalna klatke do civica, duzo platiku nie trzeba by wycinac, ALE no wlasnie....mozna sobie glowe rozwalic na tych rurach w razie W.... :/ a jezdzic do kosciola w kasku to nie bardzo...Pozatym widzialem kilka rozbitych hond i naprawde to co nam sie stanie zalezy od wielu czynnikow...widzialem juz crxa z przyklejonym silnikiem do sicany grodziowej, a pasazrom nic (kubelki i szelki). Boczny strzal w eg tez widzialem - gosc obrazenia nogi, glowy ale wporzadku, ale widzialem tez jak 6 gen sie rozerwal i zaczal sie palic.... :/ przy kolizji dziewczynie miednica pekla....a to juz sa ciezkie sprawy. Zalezy jak lezy i jak sie trafi - myslec i myslec niby H fajna ale ja tam wole wolniej na zakretach, na prostej mozna swirowac.
umek

#18

Post autor: umek »

mialem stuk swoja przy 60km/h i bylem w szoku jak przod jest zmasakrowany,koszt naprawy to okolo 2500tys wiec opchnalem ja....blachy powinny byc solidniejsze lecz niestety ten typ tak ma.znajomi rok temu zgineli w crx-ie.....tyle ze z wlasnej winy niestety.Przypadki mozna mnozyc i opowiadac,rada to wolniej ganiac lecz niestety Ja sam o tym za czesto zapominam....
Manted

#19

Post autor: Manted »

Powiem wam że swojego HB rozwaliłem gdzieś przy 65-70 uderzyłem w astre to jedynie poskładał się przód i drzwi kierowcy były odrobine naruszone ale też byłem zdumiony jak ona się poskładała ale widząc ten filmik całe szczęście ze nie jechałem szybciej :/ i jeszcze miałem kumpla bez pasów
SS

#20

Post autor: SS »

Aż mnie Ciarki przeszły po całym Ciele , noga z gazu na zakrętach obowiązkowo ... :sadwalk: :sadwalk:
ODPOWIEDZ