Oryginał & Fake

Wszystko co związane z kierunkiem stylizacji JDM
Awatar użytkownika
AriN
Potrójny As
Posty: 327
Rejestracja: sob 16 gru 2006, 16:23:22
Lokalizacja: 3Miasto

Oryginał & Fake

#1

Post autor: AriN »

Tak jak w opisie tematu. Oryginał & Fake czyli jak rozpoznać podróbkę.

Kolektor ssący Skunk2:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pasy TAKATA
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Śruby RAYS
Obrazek
Obrazek

Lusterka SPOON Ori lusterka nigdy nie występowały w wersji elektrycznie sterowanej, dodatkowo ori produkt ma gumową "uszczelkę" na rancie szkła.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Felgi RAYS TE37
Obrazek

Felgi ADVAN Ori nie robione jako felgi na 2 rozstawy śrub
Ori
Obrazek
Fake
Obrazek

Felgi GRAMLIGHT 57s
Ori
Obrazek
Fake
Obrazek

Felgi ENKEI NT03M Posiadają 2 wentylki!!
Ori
Obrazek
Fake
Obrazek

Dokładka tył EK9
Ori
Obrazek
Obrazek
Fake
Obrazek

Każda OEM dokładka Hondy ma gdzieś numery
Obrazek

Bow TIAL
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dokładka przednia EK9
Ori
Przedlift
Obrazek
Polift
Obrazek
Fake
Obrazek

Lotka MUGEN Crx Del Sol
Ori
Obrazek
Obrazek
Fake
Obrazek
Obrazek

Nakładki na pedały MUGEN
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wahacze!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skarpetki SPOONA
Ori
Obrazek
Fake
Obrazek
Obrazek

Fotel BRIDE
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Stożek APEXi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:D TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ, ŻEBY W TO UWIERZYĆ! :D
Awatar użytkownika
AriN
Potrójny As
Posty: 327
Rejestracja: sob 16 gru 2006, 16:23:22
Lokalizacja: 3Miasto

#2

Post autor: AriN »

Dokładam jeszcze co nieco co znalazłem.

APEXI turbo timer
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

HKS SUPER POWER FLOW
Obrazek

Sprężyny TEIN
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

TE KORKI OMIJAJMY
Obrazek
Obrazek

SARD FUEL REGULATOR
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Świece NGK
Obrazek

Pokrywa zaworów MUGEN Widać różnicę w literach M i N.
Ori
Obrazek
Obrazek
Fake
Obrazek
Obrazek

TOMEI regulator paliwa po lewej Ori.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

RAIZIN stabilizator
Ori
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Fake
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Stożek K&N lewy fake
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tłumik JS Racing
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Świece DENSO
Obrazek
Obrazek
Obrazek

HONDATA S300 Poniższe tłumaczenie bezpośrednie na Polski więc mogą być lekkie brednie.
UWAGA! FAKE HONDATA ECU! I mówił do tunera właśnie i powiedziano mi, że tam są Chiny wykonane Hondata ECU w naszym kraju teraz. Według niego, nie potrafi odróżnić prawdziwe i fałszywe Hondata ECU ale wie, że istnieją dwie funkcje, które fałszywe Hondata ECU nie mają. Więc wróciłem i udał się na stronie internetowej Hondata, aby potwierdzić swoje roszczenia. To prawda. Oto co znalazłem: Podróbki S300 Podrobione S300s zostały sprzedane jako nowe i używane w USA, Kanadzie, Europie i Australii. To fałszywy płytka jest słaba kopia jakość rewizji 8 (R8) S300. Podrobione S300 charakterystyka Zwykle sprzedawane z ECU stosowanych na forach internetowych za niską cenę. instalacja jest słaba, ze złymi lutowania, zaginionych / nieważne numery seryjne . I brakujące lub niepoprawne elementy wartości fałszerstwa pokazać niektóre lub wszystkie z następujących zachowań: . uszkodzeń przesłać lub Datalog . Losowe limity rev Brak rozpocząć . korupcji ECU danych tabeli Odradzamy prowadzeniu pojazdu na fałszywych S300 ze względu na ryzyko uszkodzenia silnika. Skąd mam wiedzieć, czy mój S300 jest autentyczny? Proszę zobaczyć załączone zdjęcia. Co należy zrobić, jeśli podejrzewam, mój S300 jest sfałszowany? Sprawdź powyższe cechy, aby potwierdzić, jeśli S300 jest sfałszowane. Wyślij zdjęcie do wspierania @ hondata.com dla Hondata do zatwierdzenia. Wyślij podejrzanego S300 deskę do Hondata do zatwierdzenia. Co powinienem zrobić, jeśli mój S300 jest zdeterminowana, aby być podrobiony? Skontaktuj się ze sprzedającym i poprosić o zwrot pieniędzy. Podrobione należy przesłać do Hondata zniszczenia - świadomie sprzedaje podrobiony produkt jest federalnym przestępstwo z maksymalnie 10 więzienia roku i / lub USD 2.000.000 dobrze. Wyślij Hondata do wymiany na prawdziwego S300 za 350 dolarów za pomocą tego formularza. Przy zakupie , jak mogę zagwarantować, że otrzymasz oryginalny produkt? Kup nowy tylko od autoryzowanego dealera Hondata. Bądź ostrożny przy zakupie używanego S300. Sprawdź, czy S300 obraz z powyższego przewodnika przed zakupem. źródło: S300 Podrobione Więc, strzeżcie się ludzi zwłaszcza właścicieli samochodów Honda. Nie wiem, kiedy to osiągnął nasz kraj, ale jeśli niedawno kupił ją, radzę je zweryfikować.
Obrazek
:D TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ, ŻEBY W TO UWIERZYĆ! :D
ODPOWIEDZ