Hamowanie Lista:

Dyskusje ogólne.
Wojtek92
Podwójny As
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 kwie 2013, 00:30:12
Lokalizacja: Rzeszów

Hamowanie Lista:

#1

Post autor: Wojtek92 »

Witam

Chciałbym pozwolić sb na skopiowanie tekstu :

Witam, wybieramy się ze znajomymi na hamownie - pomyślałem, że można zorganizować większe hamowanie - w poniedziałek będę dzwonił do RS'a w Rzeszowie (zależy nam na hamowni 2 osiowej tylko i wyłącznie)- byłem widziałem/hamowałem wyszło realnie to co miało wyjść / nie miałem jakichś większych zastrzeżeń. Będę postulował za sobotą 20go września, zobaczę co da się wynegocjować - 150zł kosztuje ośka 2 pomiary postaram się stargować do 100zł od sztuki w przypadku większej ilości pojazdów - w poniedziałek więcej szczegółów. W Razie wyrażenia zainteresowania puszczam "luźną" listę - (hamowanie tylko w sobotę mnie interesuje 20 lub 27 września innych dat nie przewiduję we wrześniu - jeśli oba terminy będą niemożliwe do realizacji to odpuszczam) - proszę w nawiasie dodać termin który Was interesuje lub "obojętne. pozdrawiam

TEMAT POTWIERDZONY - mam dać znać do środy odnośnie liczby aut - 20.09.2014 sobota od 9:00 - mininalna liczba samochodów 8 - CENA 2-3 pomiary niezależnie od tego czy FWD, RWD , 4x4 - 100zł


Listę i pytania prosze kierować w komentarzach. Dzięki z góry ;]

Pozdro!
ODPOWIEDZ