Okradziono samochód

Dyskusje ogólne.
monikisho
Berbeć
Posty: 27
Rejestracja: ndz 30 cze 2013, 16:02:31
Lokalizacja: Mysłowice

Okradziono samochód

#1

Post autor: monikisho »

Witam.
Miesiąc temu w Krakowie ok godz. 24:00 okradziono mój samochód Hondę Civic EJ2 USDM
Skradziono:
- Radio
- Nawigacje Garmin
- Zegary z obrotomierzem i ringami
- kable zapłonowe
- akumlator Warta
- Skrzynke z narzędziami
- Torbe z kosmetykami
- kurtkę letnią
oraz Dużego różowego DOMO KUNA . Jeśli ktoś gdzieś widział takiego DOMO KUNA proszę o kontakt :)


Obrazek
Hakier
Nałogowiec
Posty: 865
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 09:36:16
Lokalizacja: Nowy Korczyn

#2

Post autor: Hakier »

Rozumie że ktoś podpierniczył nawkę jak była na wierzchu i co najwyżej radyjko ale żeby skurwysyny wszystko co się dało zajebali? Brak słów... Powodzenia w szukaniu bydlaków
RychuBMX
Nałogowiec
Posty: 643
Rejestracja: pt 18 lis 2011, 22:06:55
Lokalizacja: Łódź

#3

Post autor: RychuBMX »

Hakier to jest dziwne co piszesz ale jeszcze bardziej dziwi mnie fakt ze kolezanke okradli miesiac temu a prosba o jakies onfo pojawia sie dopiero teraz? czy nie powinno sie mozliwie jak najszybciej zaalarmowac na forum bo moze gdzies graty krazyly i zlodziej byl do namierzenia? a teraz? graty 15razy mogly zmienic nabywce...Wgl to kolezanka chyba chce odzyskac domo i tyle,pewno jak damy jej namiar,bo go gdzies ktos znajdzie to odkupi i tyle... Troche bezsesu ale coz...
monikisho
Berbeć
Posty: 27
Rejestracja: ndz 30 cze 2013, 16:02:31
Lokalizacja: Mysłowice

#4

Post autor: monikisho »

nie chodzi tylko o domo ...Jest to duza maskotka i była szyta własnorecznie wiec moze byc jakims punktem zaczepienia. Na miejscu były 4 kamery policjant który do Mnie dzwonił mówił ze monitoring beda miec do wgladu wiec czekam moze sie uda wiem ze mogłam wczesniej na forum napisac...
włodek
Berbeć
Posty: 21
Rejestracja: śr 04 lut 2015, 20:44:58
Lokalizacja: Kraków

#5

Post autor: włodek »

I co? jest jakieś info w tej sprawie? Jestem z Krakowa, więc jakby co będę zwracać uwagę, bo maskotka charakterystyczna...
Zablokowany